דרוש מידע גל מטבחים או אניס מטבחים?

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
התבקשתי לברר מה מהם עדיף,
אלו שתי האופציות שקיבלו מהקבלן לבחירה.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיף נגר.
אבל מבין 2 האופציות אני הייתי הולכת על גל.
כנראה שבאניס כל שדרוג יעלה להם הרבה יותר יקר

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מכמה סיבות -

1. כשמדובר בדירת קבלן את מקבלת מטבח בסיסי ביותר בד''כ, עם סוג אחד או 2 של ידיו לבחירה, וכנ''ל בפורמיקות. כל שדרוג קטן שאת עושה עולה הון עתק. זה הרווח של חברות המטבחים שמספקים לקבלן לפעמים את המטבח הבסיסי בחינם, בידיעה שירוויחו המון כי כמעט כולם משדרגים.
(היה לי לקוח שקנה 15 דירות להשקעה באותו פרויקט, ורצה לקחת את המטבחים הסטנדרט של הקבלן, בלי שום שדרוג. היו 3 ספקים, והם ממש 'הכריחו' אותנו לקחת כמה מטבחים מכל ספק, ולא להפיל על ספק אחד אספקה של 15 מטבחי סטנדרט...
ברוב המקרים אותו מטבח משודרג יעלה פחות אצל נגר מאשר אצל חברה.

2. אצל נגר יש הרבה יותר גמישות בתכנון. החברות עובדות עם חלקים מודולריים שאותם הם מתאימים לכל המטבחים. ברגע שיש משהו שונה ולא סטנדרטי - או שהם לא מאפשרים לעשות את זה בכלל, או שהם לוקחים על זה 200% ויותר במחיר.
אצל נגר לדוג' תוכלו לשחק עם הפרזול בהתאם לתכולת המגירה. מגירת סכו''ם לדוג' לא חייבת פרזול איכותי ובעל יכולת נשיאה כמו של מגירת סירים. אני לא אוהבת מלכתחילה לערבב סוגים, אבל לפעמים התקציב ממש צפוף וזה משחרר קצת מעלויות המטבח. בחברה לא יאפשרו לכם לעשות כזה דבר.

3. שירות - וכאן אני מסייגת, שכמובן תלוי מי הנגר, ומי החברה. אבל בכלליות לי יצא להיות יותר מרוצה בעבודות עם נגרים מאשר בעבודה עם חברות מטבחים. ויש לי ניסיון לא מועט עם 2 הסוגים.

4. זמן אספקה - אולי בדירת קבלן זה פחות משמעותי, אבל לרוב נגר יספק מטבח הרבה יותר מהר מאשר חברה.

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ואם לא הולכים לשדרג, איזה מבין שתי האופציות איכותי יותר?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ראיתי מטבח של אניס מותקן אף פעם. אז לא יודעת להמליץ.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
4. זמן אספקה - אולי בדירת קבלן זה פחות משמעותי, אבל לרוב נגר יספק מטבח הרבה יותר מהר מאשר חברה.
כל מה שכתבת נכון.
אבל הסעיף הזה בדירת קבלן הוא הפוך.
הנגר לא יוכל להתקין את המטבח עד לקבלת מפתח מה שידחה את הכניסה שלהם לדירה כך שזה מוסיף עלויות.
מה גם שחוץ מנגרות יש עלויות נוספות כי אחרי שהקבלן ימסור לכם את הדירה הוא לא יחזור להתקין שיש, אריחים, אינסטלציה וכו'.
כך שיזדכו על הסכום בתשלום קטן, וישלמו מחיר מלא על העבודות הנוספות.
זה גם עלול להשליך על ענין אחריות (אם חלילה תהיה בעיה כלשהי הקבלן עלול להאשים את הנגר) אבל זה זניח.
למרות מה שאני כותבת אנשים רבים עדיין עושים את החשבון שמשתלם להזמין מטבח באופן פרטי והתוצאה זולה וטובה יותר בגלל הסיבות שכתבת.

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני מחפשת מידע בין שתי החברות...
מישהו מכיר את האיכות שלהם? (לאורך זמן)
אשמח לתגובות
גם לנו הייתה אופציה של הקבלן בין 2 החברות האלו
עשינו בירור ושמענו המלצות על גל
כמובן שקיבלנו גם הצעות מחיר משתיהם וגל הרבה יותר משתלם
גם אם לוקחים רק את הסטנדרט לגל יש מבחר גדול ומשמעותי יותר
בהצלחה

אחש

משתמש חדש
לנו היה רק את האופציה של אניס
ועשיתי אצלם שדרוג ויצא ממש יפה
ועכשיו יש לי כבר 4 שנים ונראה כמו חדש

דינגדונג

משתמש פעיל
D I G I T A L
אנחנו עשינו באניס, כי לא היתה לנו אופציה אחרת.
כל שדרוג - יקר מאוד!!

ציכי

משתמש צעיר
לא היו לנו שתי אופציות, רק אניס.
הם רצו הון על כל שדרוג הכי קטן, והיו מוכנים לשדרג רק מעל 5000 ש"ח שכל שדרוג עלה בסביבות 4700 כך שהיה חייב שדרוג של שתי דברים לפחות.
החלטנו לקחת את המטבח שלהם כמו שהם נותנים ללא שום שדרוג (כי הזיכוי עליו היה סכום מבדח) מתוך מטרה להחליף כאשר נכנס לדירה.
בפועל הם פנו אלינו ממש צמוד להתקנה והציע חבילה ממש משתלמת (הגבהת כל הארונות העליונים, שדרוג לפרזול טוב יותר והוספת 3 מגירות בחלל של המדיח כלים, וארון ליבוש כלים נוסף בהצבה לכיור) למי שלא שדרג כלל בסכום יחסית נמוך מאוד, ביחס למה שרצו קודם...

chani-studi

משתמש צעיר
לא היו לנו שתי אופציות, רק אניס.
הם רצו הון על כל שדרוג הכי קטן, והיו מוכנים לשדרג רק מעל 5000 ש"ח שכל שדרוג עלה בסביבות 4700 כך שהיה חייב שדרוג של שתי דברים לפחות.
החלטנו לקחת את המטבח שלהם כמו שהם נותנים ללא שום שדרוג (כי הזיכוי עליו היה סכום מבדח) מתוך מטרה להחליף כאשר נכנס לדירה.
בפועל הם פנו אלינו ממש צמוד להתקנה והציע חבילה ממש משתלמת (הגבהת כל הארונות העליונים, שדרוג לפרזול טוב יותר והוספת 3 מגירות בחלל של המדיח כלים, וארון ליבוש כלים נוסף בהצבה לכיור) למי שלא שדרג כלל בסכום יחסית נמוך מאוד, ביחס למה שרצו קודם.
מקפיצה.
האם היית מרוצה מהאיכות של המטבח?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

דוד המלך!

משתמש פעיל
כתבתי כאן כבר באשכול אחר
גל מטבחים שירות פח אשפה ומזעזע
לא ממליץ לקחת מהם אפילו ידית לארון
אין להם שום שירות ממש ככה
גם אני וגם שכן נוסף אצלי בבניין נפלנו אצלם
והשקעתי אלפי שקלים על כל עוגמת נפש

התורה חסה על ממונם של ישראל
תברחו מהחברה הזו כמה שיותר

כבר 11 חודשים שאני אחרי אכלוס ועדיין זה לא קרוב מלהסתיים

ק'סניק

משתמש מקצוען
אם זה אניס מטבחים עדיף לא לעשות מטבח עם הקבלן ולעשות לבד!!!!!!!!!!!!!
אניס גנבים שקרנים ולא ישרים בכלל
הם לוקחים כללל הכסף מראש ואחרי זה מחזיקים אותך...
נס שאחרי כמה חודשים הצלחתי להוציא מהם את הכסף ולעזוב אותם..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה