ג'ל מדיום

• פותח הנושא ov
  • פורסם בתאריך

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
האם משהוא יודע להגיד לי כמה ג'ל מדיום אני צריכה למשטח עץ של 20*20 ס"מ,
כפול 12 יחידות.

אני צריכה לדעת מאד דחוף!
תודה מראש!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת חבילה אחת תספיק. השאלה מה גודל של החבילה שלך. אני משתמשת בפוטש שזה דומה לגל מדיום.

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי חב' של 220 מ"ל
זה יספיק לי? ל12 יחידות?

אות לי

משתמש סופר מקצוען
קשה להעריך,
תמיד רצוי שיהיה מיותר מאשר חסר.
כי, חסר = ילדה הלכה הביתה ללא יצירה, לא נעים.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ov;2181802:
יש לי חב' של 220 מ"ל
זה יספיק לי? ל12 יחידות?

לי יש חבילה של 250 ואני מתכננת את זה לקבוצה של 20 נשים בסדנא שיש לי השבוע. ואין לי ספק שיספיק

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
צדקת
קניתי 2 כי פחדתי שלא יהיה מספיק 1 ובסוף השני נשאר שלם!

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יש לך לתת הדרכה?
אולי תמכרי לי את השאר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה