בקשת תפילה גל בן נילי-פדיון שבויים

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
נא להמשיך להתפלל לשחרורו של גל בן נילי. מקווים שהיום הוא ישוחרר בערבות, אבל גם אם כן הוא יאלץ להשאר בקפריסין לפחות עד המשפט בעוד חודש. הם מנסים להגיע לחברי כנסת שיעזרו להם להפעיל לחץ כדי שיעבירו אותו לישראל. המשפחה מודה לכולם על התפילות.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
גן בן נילי עדיין נמצא בכלא בקפריסין. הוא היא צריך להשתחרר בערבות לפני שבוע אבל ממשלת ארה"ב דואגת שזה לא יצא לפועל. (יש לו שם אויב חזק ומרושע.) הוא ואשתו מאוד מתחזקים מהתפילות של כולם ומבקשים שימשיכו להתפלל.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
מה איתו?
יש חדש?
מתפללים עליו
תודה! לא דיברתי עם אשתו היום אבל אם היה מתחדש משהו, היא היתה מודיעה לי. אני מקווה שאני אספיק להתקשר אליה אחרי שבת. היא טסה לקפריסין לפורים ושושן פורים כדי להיות איתו וסיפרה ונהנתה לראות את התמיכה שהוא מקבל מחב"ד במקום. הם דאגו להם למגילה וסעודת פורים והם מביאים לו תפילין ואוכל כל בוקר. ה' יעזור שהם לא יצטרכו אותם יותר.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
תודה! לא דיברתי עם אשתו היום אבל אם היה מתחדש משהו, היא היתה מודיעה לי. אני מקווה שאני אספיק להתקשר אליה אחרי שבת. היא טסה לקפריסין לפורים ושושן פורים כדי להיות איתו וסיפרה ונהנתה לראות את התמיכה שהוא מקבל מחב"ד במקום. הם דאגו להם למגילה וסעודת פורים והם מביאים לו תפילין ואוכל כל בוקר. ה' יעזור שהם לא יצטרכו אותם יותר.
תודה על העדכון!
בשורות טובות!

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה