גלריות

מנהל גלריות

משתמש חדש
שלום לכולם .
בימים הקרובים נבצע שידרוגים מסוימים בכל הגלריה לטובת כלל המשתמשים
כמו"כ נעבור על כל התמונות ונבצע ניקוי מכל מיני תמונות שאינן ראויות להיות בגלריה .
אז אנא ובבקשה אם מחקנו תמונה כלשהיא לא לקחת את זה באופן אישי .
אנו תקווה שנביא תעולת לכלל הציבור ולא תצא תקלה מתחת ידינו .
לכל נושא ובעיה תפנו אלינו וננסה להביא לידי פיתרון על הצד הטוב ביותר .
מנהל הגלריות .
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

איתן כהן

משתמש חדש
צלם הבית

אני לא יכול להכנס לתוך הגלריה כדי להכניס תמונות נוספות, נעלמו כל התגיות, שום תמונה אני לא רואה על המסך כבר מספר שבועות

איתן כהן

משתמש חדש
אין באפשרותי להכניס תמונות נוספות וכן לצפות בגלריה אם יש דרך חדשה נא לעדכן אותי כיצד 052 3511475

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אגב,
תהיה בגלריות אפשרות של מכירת ציורים? (וקטוריים למשל)
או רק תמונות?

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני הצלחתי להעלות תמונות חדשות, אך משום מה הם לא מופיעות בבאנר התחתון של התמונות שנוספו.
ובכלל, מה קורה עם כל הממשק הזה? אין אליו קישור נורמלי בינתיים וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה