גלריות

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מנהל גלריות;286973:
3 .בעז"ה ה' בשבוע הבא ניפגש עם המתכנת וננסה לסדר את זה ..

סליחה שאני נודניק.....אבל ב"ה רואים שהמתכנת עבד על התצוגה האקראית ורואים הרבה יותר תמונות, גם אני העליתי כ-50 תמונות ועדיין עדיין לא ראיתי אחת מהם בתצוגה ...נקווה שיסתדר בקרוב!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
האם תהיה גם קטגוריה וקטורית?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י תם;288185:
סליחה שאני נודניק.....אבל ב"ה רואים שהמתכנת עבד על התצוגה האקראית ורואים הרבה יותר תמונות, גם אני העליתי כ-50 תמונות ועדיין עדיין לא ראיתי אחת מהם בתצוגה ...נקווה שיסתדר בקרוב!

כנראה זה בגלל שהשם שלך מתחיל בת', לפי מה ששמתי לב התמונות בתצוגה האקראית זה רק של השמות שמתחילים באותיות הראשונות של הא' ב', אבל התמונות של תם, רקורד, תמר111. ובטח של עוד אנשים - תמונות מהממות, שאני בטוח שחלקן היו נמכרות יותר מפעם אחת, אבל אנשים פשוט לא יודעים עליהם, וחבל!!!!

דרך אגב, יישר כח שהורדתם את התמונות הניצפות ביותר שכולם הקליקו עליהם עוד ועוד, אבל התמונות שמופיעות שם עכשיו רחוקות מלהיות הנצפות ביותר, גם אם לא מחשיבים את התמונות הראשונות.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אברהם;288205:
דרך אגב, יישר כח שהורדתם את התמונות הניצפות ביותר שכולם הקליקו עליהם עוד ועוד, אבל התמונות שמופיעות שם עכשיו רחוקות מלהיות הנצפות ביותר, גם אם לא מחשיבים את התמונות הראשונות.
האבסורד של התמונות הנצפות ביותר הוא כזה: היות והם מופיעות תחת הקטגוריה הזו, כולם באמת נכנסים לראות מדוע הן הנצפות ביותר, וכך כמו חתול שרודף אחר זנבו, הן ממשיכות לתפוס כותרות...
המתכנת יסדר אי"ה גם את זה.

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אפשר להוסיף לגלריות עוד כמה תמונות של חלות:):)

פשוט יש שם מחסור....

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
העלתי כמה עשרות תמונות.

אני מקווה שהעניינים יסתדרו.

אגב, בקטגוריה ה'רגילה' (להבדיל מ'מקצועית') המחיר אמור להיות קבוע ולהתעדכן אוטומטית.
בתמונות שהכנסתי לקטגוריה הזו משום מה רק שתי תמונות התעדכנו לי אוטומטית, וכל השאר עומדים על 0 ש"ח (שזה מחיר לא רע בכלל לקונים - אבל חבל על ה40% של פרוג...:))

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכל המעלים, שמתם לב שבתצוגה ניתן לראות רק תמונות רוחביות ולא אורכיות?!?!?!?!?!...קחו את זה בחשבון!!!...

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י תם;288331:
לכל המעלים, שמתם לב שבתצוגה ניתן לראות רק תמונות רוחביות ולא אורכיות?!?!?!?!?!...קחו את זה בחשבון!!!...

מנהל הגלריות - לטיפולך.

מנהל גלריות

משתמש חדש
נכתב ע"י msphoto;288303:
העלתי כמה עשרות תמונות.

אני מקווה שהעניינים יסתדרו.

אגב, בקטגוריה ה'רגילה' (להבדיל מ'מקצועית') המחיר אמור להיות קבוע ולהתעדכן אוטומטית.
בתמונות שהכנסתי לקטגוריה הזו משום מה רק שתי תמונות התעדכנו לי אוטומטית, וכל השאר עומדים על 0 ש"ח (שזה מחיר לא רע בכלל לקונים - אבל חבל על ה40% של פרוג...:))

מעניין מאוד שאני רואה רק 6 תמונות שלך בגלריות וכולם עם תג מחיר נאה .

נכתב ע"י msphoto;288361:
מנהל הגלריות - לטיפולך.

הכל בטיפול .
לאט לאט בעז"ה הכל יסודר .

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י מנהל גלריות;288433:
מעניין מאוד שאני רואה רק 6 תמונות שלך בגלריות וכולם עם תג מחיר נאה .
.

כנראה שזו בעיה נוספת.. שאתה לא רואה את כל התמונות.

אני העליתי לבינתיים 35 תמונות.

את אלו שקיטלגתי כ'מקצועי' תימחרתי בעצמי, את השאר לא.

2 מתוכם תומחרו אוטומטית, וכל השאר - כפי שאתה יכול לראות בתמונה המצורפת - 0 ש"ח

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 140.8 · צפיות: 3

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מאיר-כתבת תגיות והכל לכולם??? אם לא אז כנראה בגלל זה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י תם;288510:
מ.ש.-כתבת תגיות והכל לכולם??? אם לא אז כנראה בגלל זה.

כתבתי בעמל רב.. בהחלט.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חיפשתי תמונות שלך ומצאתי רק 6 תמונות .
יכול להיות שזה נמצא באלבום האישי ועדיין לא העלית את זה למכירה .

צפה בקובץ המצורף 43465

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 507.6 · צפיות: 4

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י shmil15;289234:
אני חיפשתי תמונות שלך ומצאתי רק 6 תמונות .
יכול להיות שזה נמצא באלבום האישי ועדיין לא העלית את זה למכירה .

צפה בקובץ המצורף 43465

תודה.

אכן שמתי לב שרק 6 תמונות מוצגות.

אבל כפי שאתה יכול לראות - יש לי 3 עמודים של תמונות 'שהועלו למכירה'

(בכולם הושחמו הפרטים וכו' כך שאין סיבה שהם לא יופיעו. כנראה מדובר בבעיות בתיכנות)

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 80.6 · צפיות: 4

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
טוב מצאתי פתרון לבעיה, לתמחר בעצמי גם את התמונות שאמורות להיות מתומחרות אוטומטית.

ואז הם מופיעים.

כלומר בעצם בגלל שהמחיר היה 0 - הם לא הופיעו בגלריה.

אבל עדיין נותרה הבעיה שהתמחור האוטומטי לא עובד.
(אגב, עוד בעיה - בתחילה היה כתוב שבכדי להכניס תמונות לקטגוריה מקצועית צריך להגיש בקשה וכו'.
בתכלס - בהשלמת פרטים לתמונה התבקשתי לבחור בין רגיל למקצועי, בלי לעבור אישור שאני מתאים לקטגוריה)

מאן דאמר

משתמש פעיל
אני חושב שהענין הוא כזה. בגלל שהעלית כמה תמונוות בתור צלם מקצועי, ממילא הוגדרת כצלם מקצועי, והתמונות שלך לא מתומחרות אוטומטי. אפשר לראות שהשם שלך מסומן באדום, כמו צלם מקצועי.

המביט

משתמש מקצוען
יש לי סתם הערה לכולם.

תהיו יצירתיים קצת, הרבה מערכות עיתונים פונים לגבי תמונות. מה שהם בעיקר צריכים זה תמונות לפי נושאים די ברורים. כמו למשל כשיש פרשיה על הלבנת הון: כסף, מזוודות וכדו'. או כל דבר אחר שעל סדר היום הציבורי.

צריך קצת לחשוב על העניין ולתכנן מראש.
וגם את המילות חיפוש, תהיו יצירתיים, תחשבו על איך אנשים מחפשים ומה הם כותבים.. זה יעזור גם בגוגל

om

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מספר שאלות,

1. האם יש חשיבות בחיפוש גם לשם התמונה מעבר לתגיות? ז"א - האם שם התמונה מאונדקס בחיפוש, והאם יש עליו יתרון מעבר לתגיות - במידה ויחפשו דחליל האם התמונות שהשם שלהם הוא דחליל יופיעו לפני אלו שרק כתוב דחליל בתגיות?
2. המילות מפתח שאני מכניסה בתוך הקבצים - האם יש אפשרות שהם יקלטו אוטומטית בתור תגיות? (הן מופיעות לי כשאני מעלה, אבל לא מתויגות אוטומטית)
3. האם יש בתכנון לאפשר העלאה נוחה יותר? (או שיש לכך מטרה - לגרום לנו לחשוב יותר לפני כל העלאה ולאפשר סינון? ;)) ז"א - אפשרות בחלון ההעלאה לבחירת מספר קבצים בו זמנית, העלאת קובץ זיפ, או אפילו - שליחת דיסק תמונות בדואר... אם חוששים מהצפה - אפשר לאפשר א"ז רק לצלמים שעברו מבחן איכות מסוים.
4. האם מילות החיפוש שאנשים נותנים נקלטים ונשמרים אצלכם איפשהו? זה היה עוזר לדעת מהן מילות החיפש המצויות ביותר.

תודה! ושבת שלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה