שיתוף גלופה לחולצה על אהוביה סנדק ז"ל

טובאל מנור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח להארות והערות תודה
חולצה מאחורה.png
חולצה מקדימה.pngסופי.png
מוקאפ חולצה.pngמקדימה.png
מוקאפ חולצה.png

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
יפה,
לדעתי כדאי צבע אחד, זה יתן תחושה יותר חזקה וכואבת. הכוונה לדמות ווקטורית. והפונט, בהחלט לשנות.
בהצלחה

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שר''י נראה לי קיצוני מדיי....
אולי אני טועה?

ירמיה בן קמון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
"נהרג בידי בלשי ימ"ר ש"י" - חוץ מהפונט (?!?!), לומר דבר שעדיין לא התברר ואומת מתוך דרישה וחקירה זו עבירה פלילית, מוסרית והלכתית חמורה. אני הבנתי מהקמפיין למען אהוביה ז"ל שהם דורשים ועדת חקירה חיצונית - בשביל לברר את זה.

טובאל מנור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפי מה שאני הבנתי שזה שהשוטרים גרמו למותו זה ברור ורוצים וועדת חקירה בשביל שיחליטו אם ואיך להעניש את השוטרים זה מה שאני הבנתי אבל יכול להיות שאתה צודק בכל מקרה אני רק מעצב ולא החלטתי מה יהיה הכיתוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה