מידע שימושי ג'ימייל - להתעלם מהנקודות

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
רבים לא יודעים אך אם יצרתם כתובת מייל עם נקודות אין לכך שום משמעות. אפשר לשלוח ולקבל ולא להזין את הנקודות בכלל.

בשבילי זה היה חידוש גדול.

(כמובן שזה לא כולל את הנקודה שלאחר ה gmail)

עריכה - ג'ימייל עצמם מספרים על זה - פה

נערך לאחרונה ב:

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
רק בכתובות של גימייל?
כי להרבה עיריות/מוסדות יש מיילים עם נקודה באמצע
והסיומת לא גימייל
אלא ביומת של עיריה/מוסד
או CO.IL
גם שם אפשר לבטל?

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
מצאתי עוד כמה טריקים שאפשר להוסיף בכתובת המייל ועדיין יהיה הוא אותו מייל

זה טוב בעיקר לרשימות תפוצה למיניהם שאפשר בתוך המייל לסדר את זה לפי הכתובת השונה. או בכדי לעקוב אחרי כתובות שנתתם בכל מיני אתרים, ולדעת מי עשה בהם שימוש לרעה..

1. להוסיף + לפני ה @ בתוספת כיתוב (כל כיתוב) לדוגמה - @trik+
2. במקום gmail@ אפשר לכתוב googlemail@
3. מה שכתבו - להוסיף או להוריד נקודות שמאלית ל @

נחמד.

אפשר לקרוא פה ופה

נערך לאחרונה ב:

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1. להוסיף + לפני ה @ בתוספת כיתוב (כל כיתוב) לדוגמה - aabbcc+<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
2. במקום <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> אפשר לכתוב <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
3. מה שכתבו - להוסיף או להוריד נקודות שמאלית ל @

נחמד.

אפשר לקרוא פה ופה
זה טוב!

אננס טרופי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פתרון המייל עם/בלי הנקודות מאוד יעיל למשהו שרוצה להירשם לאתר מסוים אך עם כמה כתובות "שונות" לכאורה.
אני למשל נרשמת לנקסט עם כמה כתובות "שונות" כשבפועל זה אותה כתובת וכך יכולה לפצל הזמנה בלי הסתכנות שהם יחברו לי את ההזמנות ואצטרך לשלם מכס.
טריק שכל מי ששמע עליו הודה לי..

יהודי רגיל

משתמש פעיל
פתרון המייל עם/בלי הנקודות מאוד יעיל למשהו שרוצה להירשם לאתר מסוים אך עם כמה כתובות "שונות" לכאורה.
אני למשל נרשמת לנקסט עם כמה כתובות "שונות" כשבפועל זה אותה כתובת וכך יכולה לפצל הזמנה בלי הסתכנות שהם יחברו לי את ההזמנות ואצטרך לשלם מכס.
טריק שכל מי ששמע עליו הודה לי..
הטריק עובד אפילו שהכתובת למשלוח זהה?

אננס טרופי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הטריק עובד אפילו שהכתובת למשלוח זהה?
כן. ואפילו אם זה אותו מספר טלפון ואותו נמען.
רשמית מדובר על חשבון אחר והמחשב של נקסט לא מחבר אותם באופן אוטומטי כמו שקורה לשאר ההזמנות.

נ.ב. במידה ויש בעיות עם ההזמנה ואתם מתקשרים לשירות הלקוחות של נקסט שימו לב לתת להם את הכתובת איתה הזמנתם את הפריט. הם מקפידים על כתובת מדויקת לזיהוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה