דרוש מידע גי'מייל כותב לי שהוא שלח קוד .... והוא משקר!!

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני ניסיתי עכשיו וזה שלח לי קוד בשיחה לפלאפון.

save as

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מנסה לפתוח חשבון חדש,
ואין אפשרות של אימות דרך שיחה קולית - מה עושים???
1676969547357.png

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
עכשיו בדקתי והאופציה של קבלת קוד אימות לכניסה למייל קיים אפשרית גם בהתקשרות.
כמו שבישרו פה אתמול.

ארבע ארבע

משתמש רשום
כשפותחים מייל חדש אין חובה לרשום מספר טלפון, אפשר לכתוב "או" מספר "או" מייל אחר, או מייל פרטי או מייל של חבר. תבדקו כשאתם פותחים מייל חדש

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פשוט חסום
מייל הגיבוי פתוח
והוא כבר הפסיק לשלוח לו הודעות שמישהו מנסה לפרוץ למייל

ניסיתי מכל מיני מחשבים בחדרי מחשבים וגם בבית- במחשב בו אני רגילה תמיד לפתוח
אאוט
כדי להגן.. אין גישה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני משתפת את הפתרון שלי:
יש לי קודי גיבוי, ואותם אני שומרת בכתובת מייל נוספת שאין לי עליה דרישת הגנה כפולה.
כשאני רוצה לפתוח את המייל הרגיל - אני צריכה לפתוח את הכתובת המשנית, להעתיק קוד גיבוי, ואז לפתוח את הכתובת הרגילה.
מסורבל, אבל אין ברירה אחרת.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני משתפת את הפתרון שלי:
יש לי קודי גיבוי, ואותם אני שומרת בכתובת מייל נוספת שאין לי עליה דרישת הגנה כפולה.
כשאני רוצה לפתוח את המייל הרגיל - אני צריכה לפתוח את הכתובת המשנית, להעתיק קוד גיבוי, ואז לפתוח את הכתובת הרגילה.
מסורבל, אבל אין ברירה אחרת.
א. האם הוא נותן את האופציה להכניס קוד גיבוי?
ב. זה כבר לא עוזר למי שכרגע צריך להכניס קוד ויש לו רק אפשרות לקוד קולי בטלפון
ג. אגב כל קוד גיבוי הוא חד פעמי.

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא ידעתי שקיים כזה דבר
הוא גם לא נותן לי כזו אופציה

וגם למייל שלי אין דרישת הגנה כפולה
אבל יום אחד הוא החליט שאני הקר מזמדמן וחסם את המייל מגישה
במייל הגיבוי קיבלתי הודעה שמישהו מנסה לפרות אבל אין לי אפשרות לאשר שזו פעילות שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה