גימייל חסום בנטפרי!!!??????

יוסי ויצמן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אני נכנס לחשבון גימייל שלי והוא אומר לי (נטפרי) אופסס... הרובוט שלנו מצא פה דברים לא טובים, (אימייל רגיל ללא שום פרסומות וכו')
מה זה יכול להיות??

אשקלון

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם ניסית מגלישה בסתר ועדיין לא עבד זה מאד מוזר. בדרך כלל נטפרי חוסמים תמונות בגימייל אבל על התוכן עצמו הם לא לוקחים אחריות.
ככל הנראה זה סתם תקלה.

יוסי ויצמן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
דיברתי כעת עם נטפרי בטלפון,
האם אומרים שלפעמים אנשים מדווחים על כתובות אימייל שלילים ולפעמים גם נחסם כתובות אימייל של אנשים פרטיים, ולכן יש לשלוח פניה מסודרת לנטפרי שיפתחו את זה,
האם יש כאן מישהו שיש לו דרך לשלוח פניה לנטפרי??

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש להם קצת שיבושים עם ההודעות האלו,
גם חיפוש שטותי בגוגל העלה את ההודעה הזו,
רעננתי וחזר כרגיל.

יוסי ויצמן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
דיברתי כעת עם נטפרי בטלפון,
האם אומרים שלפעמים אנשים מדווחים על כתובות אימייל שלילים ולפעמים גם נחסם כתובות אימייל של אנשים פרטיים, ולכן יש לשלוח פניה מסודרת לנטפרי שיפתחו את זה,
האם יש כאן מישהו שיש לו דרך לשלוח פניה לנטפרי??
אין לי שם איזור אישי

יוסי ויצמן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לחלון של פתיחת אימייל הוא נותן אבל אחרי שאני עושה את הסיסמא, במקום להיפתח רגיל הוא כותב לי אופסס...

יוסי ויצמן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש,
הפתרון היחיד שהוא מציע לי זה לעבור למחשב אחר (באותו מקום) שזה עם אותו רשת ולכן הוא עדיין אומר לי אופסס

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מסתבר שקיבלתם אימייל בעייתי
נסו לשלוח לעצמכם מיילים מכתובות מייל אחרות כדי לדחוק את המייל הבעייתי מההודעות הראשונות במייל

משנ'ס

משתמש פעיל
@יוסי ויצמן הסתדר?
זה המייל שקיבלתי מנטפרי

לא הצלחנו להבין ממה נובעת התקלה.
כדי לעזור לנו להבין, הסריטו בבקשה את המסך שלכם.
לפי ההוראות המופיעות image.png
את ההסרטה יש להתחיל לפני הכניסה לאתר/ התוכנה,
ולסיימה לאחר שמתרחשת התקלה/חסימה.
בנוסף, מומלץ להסריט מסך מלא

בהסרטה, אנחנו יכולים לראות גם את פעילות האינטרנט שלכם, וזה יכול לעזור לנו למצוא את התקלה.​

לחצו כאן כדי לראות כיצד לבצע את ההסרטה נכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה