מידע שימושי גיטרה אקוסטית

בנימיני

משתמש מקצוען
ממש לא חקרתי בנושא הזה
כשהגעתי לחנות לקנות (כלי זמר-ז'בוטינסקי)
בשורה הראשונה של טווח המחירים שחיפשתי היו:
טקמין אפיפן ויאמאה
מבין כולם הכי התחברתי לסאונד של הימאה
(מה גם שהיא מאד מאד יפה...)
(אה.... וגם קראתי לה "חדוה"-אין עליה)
דגם?
אפשר קישור?

בנימיני

משתמש מקצוען

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
זאת?
היא יקרה יותר ממה שכתבת
חסום לי
כמה רשום עליה שם?
יכול להיות שני דברים:
1. אז היה מבצע (פחות מסתבר)
2. קבלתי את זה במתנה ולא הייתי מעורב בתשלום, כך שיתכן ולא נתתי את ליבי למחירים

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אשמח להמלצות ממבינים על דגמים מומלצים
וחנות אמינה.

מאשכולות ישנים נשמע לי ש @rona51 מבין בכך,
אשמח אם תפנה אלי בפרטי)
אני גיטריסט 5 שנים.
לאחרונה מצאתי גיטרה אקוסטית רבע נפח מוגברת, בחנות עולם המוזיקה בירושלים רחוב עזרא.
הגיטרה הזאת לדעתי שווה 3000 ש"ח והיא עולה בסביבות ה-1000 ש"ח אני קניתי אותה לפני כמה חודשים
ההסבר למחיר כפי שהוסבר לי הוא משום שהחברה שמייצרת אותו אינה מוכרת .ואני אומר לך שאם היא הייתה של חברה מוכרת היא הייתה עולה לפחות 3000 ש"ח
נ.ב. הם ידעו לאיזו גיטרה אתה מתכוון כי יש להם רק גיטרה אחת שהיא רבע נפח

בנימיני

משתמש מקצוען
3
חסום לי
כמה רשום עליה שם?
יכול להיות שני דברים:
1. אז היה מבצע (פחות מסתבר)
2. קבלתי את זה במתנה ולא הייתי מעורב בתשלום, כך שיתכן ולא נתתי את ליבי למחירים
מחירה 3100

הגיוני שהמחירים עלו

בנימיני

משתמש מקצוען
אני גיטריסט 5 שנים.
לאחרונה מצאתי גיטרה אקוסטית רבע נפח מוגברת, בחנות עולם המוזיקה בירושלים רחוב עזרא.
הגיטרה הזאת לדעתי שווה 3000 ש"ח והיא עולה בסביבות ה-1000 ש"ח אני קניתי אותה לפני כמה חודשים
ההסבר למחיר כפי שהוסבר לי הוא משום שהחברה שמייצרת אותו אינה מוכרת .ואני אומר לך שאם היא הייתה של חברה מוכרת היא הייתה עולה לפחות 3000 ש"ח
נ.ב. הם ידעו לאיזו גיטרה אתה מתכוון כי יש להם רק גיטרה אחת שהיא רבע נפח
אפשר תמונה?
או שם של דגם

תמיר שרעבי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כמה שהייתי שמח לעזור ולומר דגם של גיטרה ולהקל על כל הסיפור, אבל אני אגיד את הדבר הכי מבאס,
פשוט צריך לנסוע לחנות שיש להם מבחר דגמים בטווח מחירים שלך, ולנגן עליהם.
צריך לבדוק סאונד, נוחות, דיוק, מראה, מחיר.
רק לפני 3 חודשים רציתי שימליצו לי על דגם של גיטרה חשמלית שייתן לי איזה סאונד שרציתי להשיג,
ואחרי ששאלתי והתייעצתי ובדקתי בפורומים התלבטתי בין 3 דגמים, והלכתי לחנות שיש לה את הדגמים האלה,
ובסוף מצאתי את עצמי קונה גיטרה אחרת שאף אחד לא המליץ עליה (חוץ מהמוכר) ובחיים לא הייתי חושב לקנות אותה.
בכל אופן, הייתי ממליץ לבדוק בכיוון של Sigma שהיא חברת בת של מרטין. יצא לי לנגן על אחד כזאת ומאוד הופתעתי מהסאונד והנוחות נגינה שלה, אפילו יותר מגיטרות שעולות כפול במחיר.

בנימיני

משתמש מקצוען
אבדוק בל"נ
אבל כאמור המוכר יבין למה אתה מתכוון, כי יש להם רק אחת של רבע נפח
רבע נפח זה בדרך כלל גיטרה חשמלית
לכן מעניין אותי

יש לפנדר אקוסטית חשמלית אבל עולה כ12 אלף שקל
לא נתקלתי באקוסטיות רבע נפח

זה מסקרן אותי
לא מחפש לקנות

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• הגיטרה.JPG
    הגיטרה.JPG
    1.5 MB · צפיות: 37

פשטות ותמימות

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למיטב ידיעתי זה לא נקרא רבע נפח..... קטעים איתך..............
זה גיטרה בסגנון אוביישן (OVATION) שזה חברה אמריקאית לפני בערך חמישים שנה שהמציאה גיטרות אקוסטיות שהיו מיועדות בעיקר להגברה ופחות לנגינה לייב ולכן יש תיבת תהודה קטנה בשביל לקבל את העומק של האקוסטית אבל לתיבה יש פתחים קטנים....
קיצער..... אין דבר כזה אקוסטית רבע נפח כל המושג גיטרה אקוסטית זה גיטרה עם תיבת תהודה מלאה וזה שהפתחים שלה קטנים לא עושה את זה לרבע נפח........

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
למיטב ידיעתי זה לא נקרא רבע נפח..... קטעים איתך..............
זה גיטרה בסגנון אוביישן (OVATION) שזה חברה אמריקאית לפני בערך חמישים שנה שהמציאה גיטרות אקוסטיות שהיו מיועדות בעיקר להגברה ופחות לנגינה לייב ולכן יש תיבת תהודה קטנה בשביל לקבל את העומק של האקוסטית אבל לתיבה יש פתחים קטנים....
קיצער..... אין דבר כזה אקוסטית רבע נפח כל המושג גיטרה אקוסטית זה גיטרה עם תיבת תהודה מלאה וזה שהפתחים שלה קטנים לא עושה את זה לרבע נפח........
תודה על הלימוד החשוב

שירי נשיא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נגיד זו:
היה לי אותה, לא מאד ממליצה, סאונד קצת שטוח

אם אכן אתה מעז לקנות גיטרה במתנה למישהו (כתבו פה כבר שזה דבר אינדבידואלי מאד)
ממליצה מאד על טיילור, יש להם ליין של גיטרות טיולים קטנות ונוחות, עם סאונד מפתיע וכייפי יחסית למחיר

פשטות ותמימות

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ממליצה מאד על טיילור, יש להם ליין של גיטרות טיולים קטנות ונוחות, עם סאונד מפתיע וכייפי יחסית למחיר
דווקא כל טיילור בייבי שראיתי בנתיים היה זוועה לדעתי........ מעניין איפה נתקלת בטיילור טיולים שנשמעת טוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה