טיול בחו"ל גיאורגיה.(טביליסי)

• פותח הנושא ch:)
  • פורסם בתאריך

ch:)

משתמש חדש
אשמח לכל מיידע שהוא
האם כדאי מבחינה כספית,
דירות נופש מישהו שהיה וממליץ על משהו מסוים?
נהגי מונית דוברי עברית,
מסעדות כשרות למהדרין
וכל דבר שיכול לעזורר...
תודה רבה!!!

ללין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש מאורגן. אצל קשת.
בגדול בגאורגיה זול מאד מאד מאד. מוניות עולות גרושים וכך גם מקומות לינה.
אבל אין אוכל כשר. אין מסעדות כשרות או משהו.
יש מלון קטאש במרכז. עם אוכל טוב כשר למהדרין שכולו מושכר בזמן זה לקשת הפקות ואפשר לקפוץ לארוחה. עולה כמו מסעדה בארץ.
לנופשים דרכם - זה מלון יפה ונח, יש טיולים מאורגנים, ארוחת בוקר חלבית וערב בשרית ממש טובה, בא. בוקר מצידים אותך בשקיות אוכל ואפשר לארוז אוכל לטיול של המשך היום.
יש עוד מלון כשר ממש קרוב לקטאש עם לינה וא. בוקר חלבית, לא מאורגן דרך מישהו אבל לא מהודר, אלא כשר רגיל.

easy_kosher_travel

משתמש פעיל

easy_kosher_travel

משתמש פעיל

ch:)

משתמש חדש
מחפשת מישהו שהיה ויכול להגיד לי מנסיון על הכשרויות
וכן על נהגי מוניות דוברי עברית(יש כזה דבר??)
והאם כדאי לחכות לרגע האחרון לקניית כרטיסי טיסה (כרגע הכי זול בסביבות 220 דולר) יש סיכוי שירד עד עוד שבועיים?

צביה ש

משתמש חדש
שלום משהו היה במנדיס בגאוריגיה יכול להגיד לי איך זה שם טעים , נקי כמה בערך עולה ארוחה והאם צריך להזמין מקום מראש ?

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום משהו היה במנדיס בגאוריגיה יכול להגיד לי איך זה שם טעים , נקי כמה בערך עולה ארוחה והאם צריך להזמין מקום מראש ?
לא צריך להזמין מראש
אוכל בסדר גמור
תבררו על ההכשר כי זה של הרב אבימלך רוזנבלט, שלא כולם סומכים עליו, (הוא יכול להתיר לפעמים חלב נכרי למשל)
מומלץ לאכול בקראון פלס.
זה בכשרות של הרב נחמיה רוטנברג.

צביה ש

משתמש חדש
בקראון פלס זה המלון של קשת טורס עושים ?
אפשר לאכול שם כי הבנתי מהם שאין להם מקום וגם אא לאכול שם
אנחנו מאד רוצים שם משהו יודע אחרת ?

צחי קרמר

משתמש פעיל
יש מאורגן. אצל קשת.
בגדול בגאורגיה זול מאד מאד מאד. מוניות עולות גרושים וכך גם מקומות לינה.
אבל אין אוכל כשר. אין מסעדות כשרות או משהו.
יש מלון קטאש במרכז. עם אוכל טוב כשר למהדרין שכולו מושכר בזמן זה לקשת הפקות ואפשר לקפוץ לארוחה. עולה כמו מסעדה בארץ.
לנופשים דרכם - זה מלון יפה ונח, יש טיולים מאורגנים, ארוחת בוקר חלבית וערב בשרית ממש טובה, בא. בוקר מצידים אותך בשקיות אוכל ואפשר לארוז אוכל לטיול של המשך היום.
יש עוד מלון כשר ממש קרוב לקטאש עם לינה וא. בוקר חלבית, לא מאורגן דרך מישהו אבל לא מהודר, אלא כשר רגיל.
לא רלוונטי

במיק

משתמש חדש
לגבי טבילסי אני גם מתענייינת
יש לך מושג מה המזג האויר בשבועיים הקורבים
ואם יש לך ברורים שעשית את אשמח לדעת

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
היי אני נמצא שם כרגע (טיביליסי):):):)
אם יש שאלות רלוונטיות רק לאדם שנמצא שם כרגע אשמח לענות עליהם...

במיק

משתמש חדש
ממליץ לנסוע?
אנחנו זוג מתלבטים אם לנסוע שבןע הבא לטביליסי או ליעד בארופה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה