דרוש מידע גולשי נטפרי, גם לכם נחסמה פתאום התמונת רקע במייל?

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@yonig20, אני המעריצה הראשית של נטפרי, אבל למה הם צריכים לחפור לי בחתימה במייל???
זה לא ציבורי!
זה כבר אישי!
נקודה.

נ.ב
החתימה שלי היא של מוישי קליינרמן, אני מעדכנת אותה בס"ד בכל יום לפי מס' הימים, מתסכל אותי שאני צריכה להכין כמה ימים מראש כי לפעמים הם בטעות חוסמים וכו'...

yonig20

משתמש פעיל
לא משנה כמה נקודה תכתבו, וכמה תכעסו, אכן מדובר במשהו ציבורי.
הגדרה של ציבורי- כל קובץ תמונה שיוכל לראות אותו כל אדם ברשת גם אם הוא לא מחובר לחשבון שלי.
נניח מיילים שקיבלתי ניתנים לראות רק לאחר כניסה לחשבון עם שם משתמש וסיסמה.
לעומת זאת התמונה הזאת לדוגמה שנמצאת במייל שקיבלתי, כל אדם ברשת יכול להגיע אליה, מכיוון שהיא סך הכל קישור. הקישור לתמונה נלקח מגוף המייל.
מה שאומר שבעיניכם החתימה היא תוכן אישי, בעוד שבפועל זה מזוהה על ידי שרת נטפרי כקובץ ציבורי, כיוון שבשרתי גוגל הוא מוגדר ככזה, וניתן לצפייה על ידי כל אדם ברשת.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
לא משנה כמה נקודה תכתבו, וכמה תכעסו, אכן מדובר במשהו ציבורי.
הגדרה של ציבורי- כל קובץ תמונה שיוכל לראות אותו כל אדם ברשת גם אם הוא לא מחובר לחשבון שלי.
נניח מיילים שקיבלתי ניתנים לראות רק לאחר כניסה לחשבון עם שם משתמש וסיסמה.
לעומת זאת התמונה הזאת לדוגמה שנמצאת במייל שקיבלתי, כל אדם ברשת יכול להגיע אליה, מכיוון שהיא סך הכל קישור. הקישור לתמונה נלקח מגוף המייל.
מה שאומר שבעיניכם החתימה היא תוכן אישי, בעוד שבפועל זה מזוהה על ידי שרת נטפרי כקובץ ציבורי, כיוון שבשרתי גוגל הוא מוגדר ככזה, וניתן לצפייה על ידי כל אדם ברשת.
גם אם זה נכון, זה עדיין מאוד מעצבן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה