גולן טלקום

שרית גולד

משתמש רשום
נכתב ע"י ASUS;1273325:
פחות מ40 ש"ח, אם לוקחים לך 100 משהוא מנסה לעשות עלייך קופה, אני לא זוכר אף תאריך שזה היה במחירים שמעל 40 ש"ח

ממילא אני באורנג' כך שזה לא מזיז לי כי יש להם תוכנית זולה עכשיו אבל כשבררתי בגולן אמרו לי 100

קטיפתית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
'גלובס': סלקום וגולן טלקום חתמו הערב על הסכם לרשת משותפת. גולן מקבלת זכות שימוש מלאה בכל הטכנולוגיות של סלקום.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה..
כי אצלי לא

מירס

משתמש חדש
מבצע חם בגולן טלקום

יש עכשיו מבצע בגולן טלקום בקומה הכשרה קו ראשון 26 ש"ח וקו שני ב19.99 ש"ח עד חמישה קוים עלות הסים 49 ש"ח המבצע הוא שיחות בארץ ללא הגבלה ושיחות ללא הגבלה ב55 יעדים בחו"ל המבצע הוא עד לתאריך 31/08/2014 בשעה 12:00 מבחינת קליטה היא מצויינת למעט כמה אזורים בארץ שעדיין יש בעיות קצת (כמו בכל החברות)

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הקליטה בירושלים לא מצויינת. (אולי תלוי גם בשכונות)

ישי 10

משתמש חדש
בתור אחד שמתעסק בתחום,
הקליטה של גולן במכשירים התומכים בדור השני מאוד בעייתית, מנגד אם יש לכם מכשיר שעובד גם על הדור השלישי אז בדרך כלל תהיה לכם קליטה מצויינת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה