גוגל דרייב

dafnat

משתמש מקצוען
פתחתי היום את הדרייב וראיתי ב"קבצים ששותפו איתי" קבצים שאני לא יודעת מה מקורם.
איך מגיעים קבצים לשם? האם כשמורידים קבצים? האם יתכן שקובץ שותף איתי בלי ידיעתי?
ניסיתי לשתף קובץ עם מישהו אחר וראיתי שמופיע במייל שלו הודעה ששיתפי איתו קובץ. האם יש מצב לשתף קובץ בלי ההודעה הזו?
תודה רבה. אני ממש בורה וזה קצת מלחיץ.

לוי יצחק1

משתמש פעיל
D I G I T A L
כן, יש אפשרות לשתף מישהו אחר בלי שהוא ידע, כשאת משתפת את יכולה לבחור אם מי שאת משתפת אותו יקבל הודעה.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פתחתי היום את הדרייב וראיתי ב"קבצים ששותפו איתי" קבצים שאני לא יודעת מה מקורם.
איך מגיעים קבצים לשם? האם כשמורידים קבצים? האם יתכן שקובץ שותף איתי בלי ידיעתי?
ניסיתי לשתף קובץ עם מישהו אחר וראיתי שמופיע במייל שלו הודעה ששיתפי איתו קובץ. האם יש מצב לשתף קובץ בלי ההודעה הזו?
תודה רבה. אני ממש בורה וזה קצת מלחיץ.
כל קובץ דרייב שנכנסת אליו אי פעם יופיע בקבצים ששותפו איתי
זה המקור בדרך כלל לקבצים בדרייב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה