גדוווול! פרסומת מוצלחת במיוחד!

שריל'ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה יפה.
אבל לא הבנתי מסתתר פה רעיון כלשהו?
מה מוסר השכל?..

שניאור770

משתמש צעיר
נכתב ע"י naamah;665016:
זה הרבה יותר עניין של השקעה כספית מאשר של זמן.
כבר היום יכול משרד חרדי לקחת במאי פרסומות מקצועי, צוות צילום מקצועי, שחקנים מקצועיים, להשקיע בלוקיישן, תפאורה, תלבושות, איפור וכו'. רק שזה עולה הון כסף ואין מפרסמים שישקיעו בזה - ובצדק, מכיוון שאחוז החשיפה לפרסומת כזו בציבור החרדי יהיה נמוך מדי.

...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י naamah;665016:
זה הרבה יותר עניין של השקעה כספית מאשר של זמן.
כבר היום יכול משרד חרדי לקחת במאי פרסומות מקצועי, צוות צילום מקצועי, שחקנים מקצועיים, להשקיע בלוקיישן, תפאורה, תלבושות, איפור וכו'. רק שזה עולה הון כסף ואין מפרסמים שישקיעו בזה - ובצדק, מכיוון שאחוז החשיפה לפרסומת כזו בציבור החרדי יהיה נמוך מדי.

יש הרבה פרסומות שלא דורשות השקעה כספית גדולה כ"כ כמו הפרסומת הזו.
לדעתי ייקח לציבור החרדי להדביק את הקצב וליצור פרסומות ברמה גבוהה למדיה. אחרי הכל לציבור הכללי יש ניסיון רב שנים בסוג פרסום כזה שלציבור החרדי אין.
תסכימי איתי שאת הפרסומת של נוחעם היה אפשר לעשות בתקציב מוגבל בצורה הרבה יותר מקצועית, עם בימוי וקופי טובים יותר. פשוט אנחנו עוד לא שם.
נראה לי שאת כתבת שזה הזכיר לך את הסרט שהכנת בלימודייך. זה בדיוק השלב שהציבור נמצא בו כרגע. לימוד. ייקח זמן עד שנרכוש ניסיון ליצירת פרסומות איכותיות יותר.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שריל'ה;665023:
זה יפה.
אבל לא הבנתי מסתתר פה רעיון כלשהו?
מה מוסר השכל?..

הסבר:
בייגל את בייגל מספרים תמיד איך הם התחילו להכין את הבייגל'ך שלהם עוד בפולין בשנת 1800 משהו (סתם, הגזמתי קצת). עכשיו הם מציגים את מאפיית בייגל בפוילין, ואת הבן הצעיר שלהם שיש לו רעיון מבריק - ביגלאך דאקן מיט טעמן. ההורים מזדעזעים עד עמקי נשמתם: פלפל? זה למרוקאים! טעמים? אנחנו בפולין!
ואז האבא מנחם את הבן: כשקליינע בן גוריון יהיה ראש ממשולה בארץ ישרואל, תעשה בייגלאך דאקן דאקן.

המסר לכולנו: הגיע הזמן להתקדם מהבייגלאך של פעם לבייגלאך של היום, הרי בן גוריון כבר הספיק להיות ראש ממשלה בארץ ישרואל, לא?

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
ולכל אלה שנרתעים מביגהלה עם טעמים. סימן שאתם תקועים אי שם בשנת 1800

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;665042:
יש הרבה פרסומות שלא דורשות השקעה כספית גדולה כ"כ כמו הפרסומת הזו.
לדעתי ייקח לציבור החרדי להדביק את הקצב וליצור פרסומות ברמה גבוהה למדיה. אחרי הכל לציבור הכללי יש ניסיון רב שנים בסוג פרסום כזה שלציבור החרדי אין.
תסכימי איתי שאת הפרסומת של נוחעם היה אפשר לעשות בתקציב מוגבל בצורה הרבה יותר מקצועית, עם בימוי וקופי טובים יותר. פשוט אנחנו עוד לא שם.
נראה לי שאת כתבת שזה הזכיר לך את הסרט שהכנת בלימודייך. זה בדיוק השלב שהציבור נמצא בו כרגע. לימוד. ייקח זמן עד שנרכוש ניסיון ליצירת פרסומות איכותיות יותר.

פה את טועה לדעתי.
שוב, לא עניין של זמן אלא עניין של ביקוש.
אין כרגע ביקוש לפרסומות טלויזיה למגזר החרדי, מכיוון שלמגזר החרדי אין טלויזיה ואין איפה לצפות בפרסומות.
לחלקו הקטן של הציבור יש אינטרנט, אך מבין הגולשים רבים מנותבים או גולשים במסלולים שלא מאפשרים צפיה בסרטי פרסומת.
אם אין ביקוש, אין סיבה להשקיע כסף בהתמקצעות בתחום.

ולגבי העלות - פרסומת טלויזיה מקצועית, המצולמת באולפן ע"י צוות מקצועי, עם תאורה מקצועית, במאי מקצועי, שחקנים מקצועיים, מאפרים, תפאורנים, ונערכת ע"י עורכים ואפטריסטים מקצועיים, תעלה הרבה כסף. גם כשלא מדובר על צילומי חוץ מורכבים. כל יום צילומים כזה באולפן שווה עשרות אלפי שקלים, ויום עריכה כנ"ל.

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ד"א לגבי האידיש-
יש תוכניות גדולות ויקרתיות
לציבור החילוני
בשפת האידיש
והן מבוקשות ומפוצצות.
זה סוג של תרבות...

(סבא שלי היה רב...)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י naamah;665094:
פה את טועה לדעתי.
שוב, לא עניין של זמן אלא עניין של ביקוש.
אין כרגע ביקוש לפרסומות טלויזיה למגזר החרדי, מכיוון שלמגזר החרדי אין טלויזיה ואין איפה לצפות בפרסומות.
לחלקו הקטן של הציבור יש אינטרנט, אך מבין הגולשים רבים מנותבים או גולשים במסלולים שלא מאפשרים צפיה בסרטי פרסומת.
אם אין ביקוש, אין סיבה להשקיע כסף בהתמקצעות בתחום.

ולגבי העלות - פרסומת טלויזיה מקצועית, המצולמת באולפן ע"י צוות מקצועי, עם תאורה מקצועית, במאי מקצועי, שחקנים מקצועיים, מאפרים, תפאורנים, ונערכת ע"י עורכים ואפטריסטים מקצועיים, תעלה הרבה כסף. גם כשלא מדובר על צילומי חוץ מורכבים. כל יום צילומים כזה באולפן שווה עשרות אלפי שקלים, ויום עריכה כנ"ל.

אנחנו מדברות על שני דברים שונים...
את טוענת שאין ביקוש ולכן אין תקציבים להפקה מקצועית.
אני גורסת שגם אם יהיה ביקוש ותקציב, ייקח לציבור שלנו זמן להפיק פרסומת מקצועית בגלל חוסר ניסיון.

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פרוסמדיה;665194:
ד"א לגבי האידיש-
יש תוכניות גדולות ויקרתיות
לציבור החילוני
בשפת האידיש
והן מבוקשות ומפוצצות.
זה סוג של תרבות...

(סבא שלי היה רב...)

היום כבר אין בכלל
מידי פעם יש משהו בהיכל התרבות וכדו
אבל במדיה אין כלום

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;665624:
אנחנו מדברות על שני דברים שונים...
את טוענת שאין ביקוש ולכן אין תקציבים להפקה מקצועית.
אני גורסת שגם אם יהיה ביקוש ותקציב, ייקח לציבור שלנו זמן להפיק פרסומת מקצועית בגלל חוסר ניסיון.

תמיד אפשר לקחת צוות הפקה חילוני, זאת לא הבעיה.
מלבד זאת, שוב, ברגע שיהיה ביקוש תהיה התמקצעות גם מקרב חרדים, זה יקח אולי מספר שנים אבל זה יקרה. בתי הספר הגדולים למקצועות המדיה יפתחו שלוחות חרדיות, בדיוק כמו שקרה עם בתי הספר לקופירייטינג.
אבל אני בכלל לא יודעת אם זה מה שאני מאחלת לציבור החרדי...

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבייגל בייגל של שנת 1800 הכי טעים.. מה לעשות?

מiכר

משתמש צעיר
לדעתי, הגאונות כאן אינה בהפקה המקסימה, אלא בבריף העמוק שלהבנתי עומד מאחורי הסרטון הזה.
המיתוג הרגיל של ביגל ביגל נשען תמיד על הסיפור של סבות המשפחה בפולין, שידעו לאפות כעכים חמים ומדיפי ניחוח.
כעת, כשביגלביגל היו צריכים להחזיר תשובה לאוסם השטוחים, באמצעות ביגלעך חדשניים, עלתה בעיה. מה הקשר בין כל המיתוג הנוסטלגי שלהם לזעתר ופלפל ?
באו באומן-בר-ריבנאי ואמרו, הבה נעשה מהלימון לימונדה. זה בדיוק הסיפור- שאפילו הסבא בפולניה אמר שבארץ ישרואל יאכלו ביגלאך עם תבלונעס.
מה דעתכם?

שוקי דיין

שוקי דיין - פונטשוק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
D I G I T A L
נוחעם למד בבצפר סניף הנמל.. גם פרסום בטלויזיה

נכתב ע"י eden7115;664984:
יקח לנוחעם וציבור החרדי בכלל הרבה מאוד זמן להגיע לכזו רמה של פרסומות...

ואני חושב שהוא יכול לכתוב פרסומת כזאת..
אבל באיזה מדיה זה יתפרסם בדיוק?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הקרנות של נשים? אם זאת פרסומת שרק נשים הם קהל היעד הוא הרוויח כפול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה