דרוש מידע גביהת יתר

למד שש

משתמש חדש
יש ג'ירפות ויש ג'ירפות....
בכל מצב- לנסות תמיד כדאי.
הרבה הצלחות!
זה נכון ועדיין , אחרי שאת בגובה חריג זה לא משנה כ"כ 5 ס"מ יותר או פחות
אצל נמוכות זה מאוד משמעתי
מזה הדבר המוזר הזה? מישו גובה יותר מדי?
כן!!!!
וזה הרבה יותר קשה ממה שחושבים

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
וברור שלשחק בהורמונים זה לא רעיון טוב....
בכל מקרה, מי שיש לו את החשש הקטן ביותר צריך ללכת לרופא משפחה ולקבל הפניה לאדרוקרינולוג. והרופא כבר יחליט מה ניתן וכדאי לעשות

הרפואה משחקת בהורומונים ולא סתם.
זה הכח שלה- אם יש דברים שסטו מן הנורמה ממולץ לתקן אותם.
ןאל דאגה, טיפולי הורמון הם יקרים מספיק בשביל שרופא יתן אותם לכל מתלצ שרוצה. זה רציני. מידיעה.
@ר פלדמן , ד"ר צבי צדיק מקפלן, שמעתם עליו? (אחלה שם, אגב, בשביל אדם חילוני כמוהו...)

Rochit

משתמש מקצוען
זה הכח שלה- אם יש דברים שסטו מן הנורמה ממולץ לתקן אותם.
זה בדיוק מה שכתבתי
אם יש בעיה רפואית - דהיינו משהו לא תקין - אז יש מה לטפל, וב"ה שיש לנו רפואה שיודעת לטפל.
אבל, סתם להיות גבוהים זה לא סיבה רפואית לטפל, ולא נובעת מעודף הפרשת הורמון הגדילה.

99.9% מהאנשים שהגובה שלהם עומד באחוזון ה-95-98 הם אנשים בלי בעיה רפואית. לרוב זה גנטי. ומבחינה רפואית זה עניין "קוסמטי". אין לזה השלכות שליליות מבחינה פיזית (נפשית כבר עניין אחר :().
כמובן שיש תסמונות מסוימות שגורמות לגביההת יתר או גידול בבלוטה המפרשיה את ההורמון. ויש טיפול למי שיש בעיה.
(אגב הרופא ההושאני מכירה אמר לי שיש גם אנשים שאין להם בעיה אבל הם נניח באחוזון ה-99% אז כן יש מה לטפל).
ולכן כתבתי שלמי שאין בעיה אין סיבה לשחק עם ההורמונים שלו כי יש לזה השלכות על הגוף מעבר לעצירת הגדילה.

אגב, עוד לא שמעתי על מישהו/מישהי שעשה טיפולים לעצירת הגדילה. מעניין יהיה לדבר איתם ולשמוע על זה.

למד שש

משתמש חדש
ןאל דאגה, טיפולי הורמון הם יקרים מספיק בשביל שרופא יתן אותם לכל מתלצ שרוצה. זה רציני. מידיעה.
זה די נכון
הם ברוב הפעמים מושכים את הזמן
לנמוכות כמוני הם מנסים קצת לעשות וקצת מצליחים
לגבוהות הן פשוט גבוהות עוד.....
אגב, עוד לא שמעתי על מישהו/מישהי שעשה טיפולים לעצירת הגדילה. מעניין יהיה לדבר איתם ולשמוע על זה.
אני הכרתי אחת שהייתי בגיל 15 או משהו כזה בגובה 1.8++ (כמובן היא הגיעה לרופה הרבה יותר נמוכה...)
עד שאמרו לה שהיא גמרה לגבוהות
לזאת לפני זה לאיזה גובה אומרים להגיע זה ברוב הפעמים לא נכון

הר הבשן

משתמש מקצוען
זה דחוף מאוד
כל יום זה עוד כמה ס"מ...
רציני....? ? ? [מיעוט סנטימטרים שניים מאז פרסום ההודעה בתאריך 04/12/19 עברו כ180 יום כפול 2 סנטימטרים זה אומר שהיא גדלה במינימום שבמינימום עד היום ,עוד.3.60 מטר...

נערך לאחרונה ב:

רב ר

משתמש צעיר
זה נכון ועדיין , אחרי שאת בגובה חריג זה לא משנה כ"כ 5 ס"מ יותר או פחות
חולק לגמרי אדם בגובה 1.78 או1.83 זה הבדל מאוד גדול
תשאלו כל אחד שמתעסק בשידוכים
לגבוהות הן פשוט גבוהות עוד.....
:D:D:D
רציני....? ? ? [מיעוט סנטימטרים שניים מאז פרסום ההודע04/12/19 עברו כ180 יום כפול 2 סנטימטרים זה אומר שהיא גדלה במינימום שבמינימום עד היום ,עוד.3.60 מטר...
כולם הבינו מה הכוונה לא?

למד שש

משתמש חדש
חולק לגמרי אדם בגובה 1.78 או1.83 זה הבדל מאוד גדול
תשאלו כל אחד שמתעסק בשידוכים
ועדיין זה לא מתקרב לאישה שהגובה שלה פחות מ1.5 שכל ס"מ עוזר לה

האמת אולי תלוי כל אחת מאיפה מסתכלים מלמעלה או למטה (גבוהה או נמוכה)

למד שש

משתמש חדש
רציני....? ? ? [מיעוט סנטימטרים שניים מאז פרסום ההודעה בתאריך 04/12/19 עברו כ180 יום כפול 2 סנטימטרים זה אומר שהיא גדלה במינימום שבמינימום עד היום ,עוד.3.60 מטר...
זה לא יפה לצחוק על אימא שלחוצה שהבת שלה גובה יותר מדאי
גם אם היא כתבה את זה באופן משונה קצת

אגב אני אומרת לאימא תתני לי קצת גובה............

הר הבשן

משתמש מקצוען
זה לא יפה לצחוק על אימא שלחוצה שהבת שלה גובה יותר מדאי
גם אם היא כתבה את זה באופן משונה קצת

אגב אני אומרת לאימא תתני לי קצת גובה............
מסכים. אך היא צריכה גם לדייק ההודעה שכתבה שכל יום גובהת כמה סנטימטרים...מילא הייתה מוסיפה:D אבל לכתוב הודעה רצינית כזאת... אז כתבתי שאין מציאות כזאת ולהעמיד הדברים בפופורציה הנכונה

למד שש

משתמש חדש
מסכים. אך היא צריכה גם לדייק ההודעה שכתבה שכל יום גובהת כמה סנטימטרים...מילא הייתה מוסיפה:D אבל לכתוב הודעה רצינית כזאת... אז כתבתי שאין מציאות כזאת ולהעמיד הדברים בפופורציה הנכונה
תגובה אחרונה בנושא הזה
כשיש אימא רואה שתוך כמה חדשים הבת שלה עוברת את המורות ואת ההורים ואת החברות זה מלחיץ
[אני משערת שכך זה נראה כפי שאני זוכרת את החברות שלי גובהות]
ונא לא לדקדק בכאב של אימא מסורה

הר הבשן

משתמש מקצוען
תגובה אחרונה בנושא הזה
כשיש אימא רואה שתוך כמה חדשים הבת שלה עוברת את המורות ואת ההורים ואת החברות זה מלחיץ
[אני משערת שכך זה נראה כפי שאני זוכרת את החברות שלי גובהות]
ונא לא לדקדק בכאב של אימא מסורה
חן חן

רב ר

משתמש צעיר
האמת אולי תלוי כל אחת מאיפה מסתכלים מלמעלה או למטה (גבוהה או נמוכה)
זו הנקודה המרכזית ועוד יותר
לפעמים חיים בסביבת משפחה גבוהה או נמוכה ולא מרגשים חריגים כ"כ
אבל שנמוך נכנס למשפחה גבוהה או הפוך
אז נהיה מאוד קשה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה