גבוי לרשימת המועדפים

Rocket Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
האם ישנה דרך לגבות את רשימת המועדפים בדפדפן של האינטרנט אקספלורר, לדוג' לצורך העברת הרשימה למחשב אחר?

Yossi Rozen

משתמש רשום
C:\Documents and Settings >>> user >>>> Favorites
זו תקיה לכל דבר ניתן לשמור ולהעביר לאן שרוצים.
בברכה,
יוסי.

Rocket Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
יש לי אמנם תיקיה כזו אך היא ריקה. מה זה אומר?

Rocket Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
עליתי על זה!
בסידור מועדפים ישנה אפשרות של ייבוא וייצוא, ואז נפתח אשף ייבוא/ייצוא בו ניתן לשמור את הרשימה היכן שרוצים. הרשימה נשמרת כדף HTML ורשימת המועדפים מופיעה כקישורים.

דייקן

משתמש רשום
מעניין, תמיד גיביתי ידנית רשימה זו...

נכתב ע"י berko03;55325:
עליתי על זה!
בסידור מועדפים ישנה אפשרות של ייבוא וייצוא, ואז נפתח אשף ייבוא/ייצוא בו ניתן לשמור את הרשימה היכן שרוצים. הרשימה נשמרת כדף HTML ורשימת המועדפים מופיעה כקישורים.
בס"ד
מעניין, אף פעם לא השתמשתי באשף זה. תמיד גיביתי ידנית רשימה זו, ולעת הצורך החזרתי מתקליטור ששם הי' לי את הגיבוי לתיקיה זו. אין צורך, לדעתי, בפעולה דרסטית עבור גיבוי זה, אלא כמו שכבר העירו כאן לפני - זוהי תיקיה, ואת התיקיה הנ"ל העתקתי לתקליטור.

Yossi Rozen

משתמש רשום
אתה כנראה נכנס ל-תקיה של ה-user הלא נכון.
לחץ על - My Computer לחיצה ימינית בלשונית הראשונה General
יש לך את- " Reistered to " (על איזה -user אתה מחובר) ולתקיה הזו תכנס.
בברכה,
יוסי.

Sagi

משתמש רשום
דרך נוספת לגיבוי כל הפרופיל (כולל המעודפים, דואר, שולחן עבודה, מסמכים שלי, קוקיז, הגדרות אישיות והכל)

התחל - > כל התוכניות - > עזרים - > כלי מערכת - > Files and Settings Transfer Wizard (לא זוכר איך זה נקרא בעברית)

כלי מעולה.

דייקן

משתמש רשום
מסתמא כוונתך לזה:

נכתב ע"י Sagi;55816:
דרך נוספת לגיבוי כל הפרופיל (כולל המעודפים, דואר, שולחן עבודה, מסמכים שלי, קוקיז, הגדרות אישיות והכל)

התחל - > כל התוכניות - > עזרים - > כלי מערכת - > Files and Settings Transfer Wizard (לא זוכר איך זה נקרא בעברית)

כלי מעולה.
בס"ד
מסתמא הנך מתכוון ל"אשף העברת הקבצים וההגדרות", הנמצא במיקום זה שציינת...

דייקן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה