עזרה "גאון בניקיון" מה אתם מנקים איתו?

לבן

משתמש סופר מקצוען
הוא באמת גאון. מוריד ביעילות כתמי צבע קשים במיוחד וכתמים שאף חומר אחר לא מתמודד איתם.
לדוגמא: כתמי לורד ועט משולחן ילדים שאף חומר לא הוריד ממנו את הצבע. וגם כתם שלא ירד מהקיר.

ששל

משתמש מקצוען
הוא באמת גאון. מוריד ביעילות כתמי צבע קשים במיוחד וכתמים שאף חומר אחר לא מתמודד איתם.
לדוגמא: כתמי לורד ועט משולחן ילדים שאף חומר לא הוריד ממנו את הצבע. וגם כתם שלא ירד מהקיר.
תודה רבה!
אשמח לקרוא עוד דוגמאות שעזר לך

לבן

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה!
אשמח לקרוא עוד דוגמאות שעזר לך
לספה, שולחנות, מיטות ילדים ושולחנות ילדים (כל דבר שילדים נוגעים בו עם צבעים ועטים) ובעצם לכל כתמי צבע או כתמים קשים שהם לא כתמי שומן, אבל תנסי בזהירות ובמקום נסתר. הוא חומר חזק.
אני מקפידה להחזיק אותו בשוטף בבית כדי להסיר כתמים מהסוג הזה.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לוקחים רולר לצביעה על הקיר מרססים אותו בגאון בנקיון ומעבירים על הקירות בכיף. הכל נקי ולא מלכלך את כל הבית כמו צבע..

גלי גל

משתמש רשום
לספה, שולחנות, מיטות ילדים ושולחנות ילדים (כל דבר שילדים נוגעים בו עם צבעים ועטים) ובעצם לכל כתמי צבע או כתמים קשים שהם לא כתמי שומן, אבל תנסי בזהירות ובמקום נסתר. הוא חומר חזק.
אני מקפידה להחזיק אותו בשוטף בבית כדי להסיר כתמים מהסוג הזה.
באמת חזק.
ניסיתי להוריד חותמת שהילד שם על הבגד והוריד לי את הצבע של הבגד

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בלי לנגב אח"כ?
נשמע קסם
לא זוכרת שעברתי אחר כך. בד"כ אני צובעת שנה אחת הילדים עשו לי הפתעה ו"עלו על נוסחת פלא" וכל המסדרון הבהיק. אני חושבת שהקטע הוא יותר שזה כמו השריה של הקיר בחומר..

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתאים לספת עור?

אינסוף

משתמש מקצוען
אני מרססת ומשפשפת עם סמרטוט רטוב (סחוט כמובן)
שוטפת אותו באמצע כמה פעמים
ומוציאה לשמש להתייבשות סופית
הוא הוריד לי כמה כתמים משמעותיים ממזרונים
שלא הצלחתי להוריד בשום שיטה אחרת
ותאמיני לי שניסיתי הרבה שיטות

אינסוף

משתמש מקצוען
מעולה הכוונה יצא נקי ללא כתמים?
כן. יצא נקי מ אד.
אחרי תקופה ארוכה שניקיתי איתו כל שבוע
התחלתי להרגיש שהלכלוך קצת נספג בספה
ואז ניקיתי עם חומץ ומים
בצורה ממש יסודית להוציא את הכל.
לנקיון שבועי זה טוב מאד
והוריד לי את כל הכתמים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן. יצא נקי מ אד.
אחרי תקופה ארוכה שניקיתי איתו כל שבוע
התחלתי להרגיש שהלכלוך קצת נספג בספה
ואז ניקיתי עם חומץ ומים
בצורה ממש יסודית להוציא את הכל.
לנקיון שבועי זה טוב מאד
והוריד לי את כל הכתמים
לנקין של ערב פסח עדיף קודם חומץ ומים ואז את הגאון בנקיון או הפוך?
ומה היחסיות של החומץ והמים?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה