גֶשֶמֵרַגֵש!! ושאלות...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
משהו יודע היכן ניתן לקנות נילון מגן לפאה, וכן נילון (עם גומי) למגבעת?

תודה...

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזה עיר?

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מילה,
נילון לפאה.
יש בלנדא אצל חוט ואיכות אני חושבת שככה קוראים לה.(ממה שאני מבינה זה לידך)

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י ליקי;891068:
מילה,
נילון לפאה.
יש בלנדא אצל חוט ואיכות אני חושבת שככה קוראים לה.(ממה שאני מבינה זה לידך)

לא ממש לידי אבל בהישג ידי...
בחורף שעבר אמרו שיש לה והיא טענה שלא. מקווה שהשנה אכן יש.

נילון למגבעת גם יש?

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עשיתי סיבוב בכל העיר ביום חמישי, ומה שמצאתי זה רק נילון פשוט, שלא מגן על הפוני בכלל, שנה שעברה נרטבתי לגמרי עם כזה נילון. אם תרצי כזה, יש אותו הכי זול בחוט ומחט, (10 ש"ח)
בהפי שופ ובהפאה יותר יקר.(סתם, לא ראיתי הבדל גדול באיכות)
אם מישהי נתקלת בנילון היקר יותר (25 ש"ח) שעשוי מ-3 חתיכות, נשמח אם תעדכן.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י free;891085:
עשיתי סיבוב בכל העיר ביום חמישי, ומה שמצאתי זה רק נילון פשוט, שלא מגן על הפוני בכלל, שנה שעברה נרטבתי לגמרי עם כזה נילון. אם תרצי כזה, יש אותו הכי זול בחוט ומחט, (10 ש"ח)
בהפי שופ ובהפאה יותר יקר.(סתם, לא ראיתי הבדל גדול באיכות)
אם מישהי נתקלת בנילון היקר יותר (25 ש"ח) שעשוי מ-3 חתיכות, נשמח אם תעדכן.

רגע רגע, תודה על הפירוט!
אני מתכוונת לניילון המשולש שכן מגן על כל צדדי הפאה (יש לו כמין מצחיה קטנה מקדימה). כיצד נראה הנילון ב-10 ש"ח?

ולמגבעת איש לא יודע? ראיתי היום נילון לכובע סמט חסידי, ואין הבדל גדול בצורה ובגודל הדרוש לכיסוי מגבעת. אשמח אם יש למשהו שמץ...

יפה_פה

משתמש פעיל
יש לי שמץ כי עצבתי להם את האריזה.
יד להם גם לסמט וגם לכובע עם קנייטש והכל בכמה מידות

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י יפה_פה;891128:
יש לי שמץ כי עצבתי להם את האריזה.
יד להם גם לסמט וגם לכובע עם קנייטש והכל בכמה מידות

תודה, העלינו את השאלה ואת התשובה ביחד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה