עזרה בת שנה ו7 חודשים ועדיין לא הולכת

*זיווה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחותי לא הלכה עד שנה ועשר...
תנסי תרגילים לחזק לה את הביטחון:
לשים מטבעות על כיסא אחד וקופה על שני ולומר לה לשים את המטבעות בקופה וכדו
העיקר
אל
תריעי לה כשהיא מצליחה לעשות פסיעה
תתעלמי!
זה שעושים מזה וואו גורם לה יותר לפחד

נערך לאחרונה ב:

דפה

משתמש מקצוען
אולי התגובה שלי תעצבן אותך , אבל היא אמיתית ובעיקר מדעית:
הגברת תלך בעז"ה עד מאה ועשרים, אבל הזחילה זה אחד הדברים שהכי מפתחים את המוח,
כי תנועת ההצלבה מפתחת קשרים נוספים בין האונות...
תשמחי ותרקדי על כל יום נוסף של זחילה.
הרבה נחת

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
היו לי שני ילדים שהלכו בגיל יותר מאוחר, אחד שנה ושמונה חודשים ואחת שנה ועשרה חדשים.
לא צריך להלחץ בסוף היא תלך.
מה שעושים בפיזיותרפיה זה בעיקר לשים משחק על כסא אחד ולהעביר לכסא ליד שהוא במרחק הגשת יד.
לאט לאט מגדילים את המרחק בין הכסאות תוך כדי משחק עם הילדה והעברת המשחקים מכסא לכסא.

בשוני בבוני

משתמש פעיל
אם אין לה בעיה שידועה לך, אין מה לדאוג כלל!!! בגיל כזה זה רק פחד!
היות וכל אחד בריא הולך בסוף-היא לא תשאר כך לעולם,
אמנם יש דרכי טיפול-פיזותרפיה,וגם שיטת מדק יעילה מאד -אך כרגע אין לך אפשרות ולא נראה לי שגם דחוף לך שתלך אז פשוט תחכי....
וכמו שכבר צוין כאן אל תריעי לה ואל תתייחסי מידי כשהיא פוסעת-קבלי את זה כברור מאליו-זה ממש יכול להבהיל אותה ולגרום לה לסגת שוב!
בהצלחה רבה!

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
היא כבר הייתה כמה פעמים בפיזוטרפיה
היא מפחדת לעמוד לבד היא חייבת להחזיק במשהו
תני לה 2 משחקים זהים, לדוג 2 קפלות, זה יוצר תחושה של ביטחון ואחיזה במשהו,
ו...תרגעי. אהבתיאת התגובה של זו שכתבה לא להריע לה, את יודעת איזה פחד זה שפתאום הרגלים נושאות אותך וכולם שואגים?:)

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
כן , גם אני עברתי את זה..
זה לא קל!
ביתי בת שנה ותשע התחילה ללכת.
זחלה שנה!--- ממש נחמד שזה פיתח לה מאד יפה את כל הכישורים הנדרשים אבל היא רצתה הרבה על הידיים והייתה כבדה והיה מאד קשה! (מבינה אותך מאד)
יעצו לי ללכת לאוסטופאט.
והייתי איתה בטיפול אחד אצל ד"ר סופר בירושלים והוא אמר שתוך שבועיים היא הולכת
וכך היה ב"ה.

רבקהא

משתמש מקצוען
בלת"ק.
הבת שלי הלכה קרוב לגיל שנתיים (שנה ועשרה חודשים+)
אחד הדברים שעזרו- חוץ מכל הנסיונות:
א. לקנות נעליים- זה עוזר ליציבות
ב. אם היא הולכת עם להחזיק- תחזיקי סדין באופן רפוי משני צידיו- שהילדה תחזיק באמצע וכך תוליכי אותה, כשלאט לאט את עוזבת את האחיזה בסדין (מקווה שהובנתי- אם לא אשמח להסביר שוב)

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
כנ"ל אצלי בני הבכור, פחדן, הבין יותר מידי מה משמעותה של נפילה...

חמי וחמותי שג"כ נבהלו מהעובדה שעדיין לא הולך הגיעו מוצ"ש אחד, ישבו בצורת משולש עם בעלי: כסא מול כסא ועוד כסא באופן שיצא משולש, העמידו אותו לידם וכל אחד קרא לו: "בא" עם חטיף או פיתוי אחר. בהתחלה המרווחים היו קטנים, הוא עבר ביניהם ללא קושי, נהנה מהצומי, ולאט לאט בלי ששם לב הרחיקו את הכסאות והגדילו את שטח המשולש... הוא פסע מצלע לצלע בלי להרגיש...

למחרת ה-ל-ך בחופשיות.....

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היא יציבה אבל פשוט מפחדת מה עושים? אין כרגע פיזוטרפיה אשמח לקבל טיפים ורעיונות
תודה
היי גם הבן שלי התחיל ללכת לבד רק בגיל שנה ו7 חשבתי שהוא שבר C ;)
אנחנו ניסינו הכללללללל
עשינו מספר תרגילים:
העמדנו אותו ליד הקיר כשהוא נשען וככה הראנו לו ממתק או משחק שהוא אוהב והוא ניסה ללכת (לא הצליח)
החזקנו מקל בעלי בצד אחד ואני בצד השני וככה המתוק החזיק באמצע והתחלנו ללכת שלב שני
ניסינו לראות אם אחד עוזב והשני מחזיק וזה גם כן עבד..
אחר כך הבאנו לו להחזיק לבד את המקל והוא הלך 2 פסיעות! לבד!
אחר כך עבדנו עליו לגמרי והבאנו לו קש! והוא הרגיש בטחון החזיק את זה כאילו זה גדר..
התרגיל השני ראיתי את זה בוידאיו טוב אני אבדוק אם יש את זה עדיין שם
זה מראה שכדאי להסתובב עם התינוק (עם השיר המוכר עוגה עוגה) ולתת לתינוק להביא את הרגל בתנועה סיבובית
זה עבד מדהים! כמה פעמים אחרי פשוט התחיל ללכת לבד !
בהצלחה רבה רבה ובקרוב שיתחיל ללכת לבד
מבינה אותך לגמרי זה לא קל.. תחזיקי מעמד

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ועוד משהו אצל השניה כבר בגיל 10 חודשים הלכתי איתה
לגי'מבורי ,ותוך שבוע היא פשוט הלכה לבד כי היא נסתה ונפלה ולא כאב לה ולכן המשיכה ..

תק

משתמש צעיר
כתבו פה הרבה דברים נכונים.
בטוח שכל יום שהיא זוחלת זה ברכה כי באמת מאוד מאוד מחזק.
אבל כל אמא רוצה לראות את בנה\ביתה הולכת.

גם בני לא הלך בזמן היה לו סיבה והיה בפיזיותרפיה ברגע שהתחיל לזחול לא נתנה לי להמשיך איתו הלאה כי אמרה לי שכמה שיותר זמן יזחל רק יועיל לחזוק של הגוף.(אומרת את זה בתור הידרותרפיסטית שפוגשת את הילדים שלא זחלו אחרי מספר שנים עם חולשה נוראית של חגורת הכפיים מה שגורם לי היום לאחר שכבר הולך מספר חודשים לגרום לו לזחול לצורך משחק וכך לחזק לו עוד את חגורת הכתפיים)

וכשהתחיל לעמוד ולנסות ללכת אמרה לי לא לעשות כלום כי בסוף ילך...
לא סיפק אותי.

בסוף מה שעשיתי והוכיח את עצמו וגם מכירה עוד אנשים מקרוב שעזר להם מאוד
כמו שכבר כתבו פה לשים כסאות במרחק לא גדול וחפץ אהוב למשל מגדל כוסות בכיסא אחד החלקים שלו ולבנות את המגדל על הכיסא השני...
אצילי באותו יום התחיל ללכת ב"ה.

הרבה הצלחות

ישראלים

משתמש מקצוען
ןאיזה תרגילים אפשר לעודד תינוקי שמתנדנד על 4 אבל לא זוחל. רק גוחן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה