דרוש מידע בתי הספר נסגרים?

מצב
הנושא נעול.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
ווואי ממש לא! בבתי הספר אין מרחק במקרה ומישו חולה כולם נדבקים במקומות אחרים יש אופציה לשמור מרחק ועל כן הם פחות מסוכנים. הדבקה תמשך כי אנשים לא יודעים לשמור על עצמם ועל סביבתם

סתרת את דבריי וחיזקת אותם בו זמנית :)

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה מקור לכך?
https://parents.education.gov.il/prhnet/null זה לגבי תלמידים מחפשת לך את המקום שראיתי בו על המורים.
לא יודעת למה לא דוחפים בכיוון של בדיקות לכלל האוכלוסיה ללא יוצא מן הכלל.

בקצב הזה שוב נאבד שליטה, וגם ככה העקומה היא בדיוק מה שהיא: עקומה! אי אפשר להסתמך עליה, כי לך תדע כמה מסתובבים חופשי ומדביקים ואין להם מושג שהם חיוביים לנגיף!
הדיעה שלי היתה שצריך לעבור עיר עיר ולדגום את כל העיר מי שחולה עף למלונית השאר נמצאים אך ורק בתוך העיר שלהם כאשר יש כמה ערים בדוקות תושבי אותם ערים בדוקות יכולים להתערב בינם לבין עצמם ללא מגע מערים אחרות.

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ד"ר חגי משגב

אם הגל הראשון של הקורונה חשף את נקודת התורפה של הציבור החרדי, והיא חוסר האמון בעולם המערבי החילוני ותרבותו, בא הגל השני וחשף את נקודת התורפה של החברה החילונית: חוסר היכולת לומר משהו סמכותי לנוער. קריסת הסמכות, ההורית והמורית, ידועה זה מכבר.

אז עכשיו מלכי העולם, שקשה להם לשים מסכה על האף, עומדים להדביק את חצי ירושלים, בדיוק כמו האלה מהצד השחור, הפרימיטיביים האלה, שזקנים מנהיגים אותם.

ההבדל הוא שאלה מהצד השחור היו מסוגלים לתקן מיד את הכשל, בגלל ערך המשמעת הטבוע בהם. אבל האלופים והנסיכים החמודים שלנו, מי יאמר להם מה תעשו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

רפ

משתמש סופר מקצוען
https://parents.education.gov.il/prhnet/null זה לגבי תלמידים מחפשת לך את המקום שראיתי בו על המורים.

הדיעה שלי היתה שצריך לעבור עיר עיר ולדגום את כל העיר מי שחולה עף למלונית השאר נמצאים אך ורק בתוך העיר שלהם כאשר יש כמה ערים בדוקות תושבי אותם ערים בדוקות יכולים להתערב בינם לבין עצמם ללא מגע מערים אחרות.
כל פתרון כזה ואחר הוא זמני לחלוטין, ואף אחד ממקבלי ההחלטות לא מכחיש את זה.
הרי ברגע שלא יהיה כאן בארץ אפילו חולה קורונה אחד (ואני לא מאמינה שזה יקרה כל כך מהר) ואפילו הרבה קודם, כבר יפתחו את השמים, ואז מאדם אחד שלא ישמור על ההוראות יתפרץ ח"ו גל שלישי.

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען

מזכיר קצת את הקפסולות:rolleyes:

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
זה לא עובד.
בדקתי במשרד הבריאות ולא מצאתי פטור כזה.
@mum חיפשתי שוב לא מצאתי אני זוכרת שראיתי את זה איפשהו כשהתחילו לדבר על מתווה החזרה ללימודים והמורים התלוננו שאי אפשר ללמד עם מסיכה ואז אמרו שיהיו בלי מסיכה ובמרחק מהתלמידים ובמקרה שצריך להתקרב ישימו מסיכה...

פרפר סגול

משתמש מקצוען
נכתב ע"י post: member: 68674:
מאיפה זה? אולי אפשר להפסיק להסית/להכליל ציבור שלם? למה כשעושים את זה לחרדים זה אסור וכשזה הפוך זה פתאום מותר?
לא ולא.
יש כאן אמירה שאפשר לקבל אותה.
ומה לעשות שיש בה צדק.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
‏‏צילום מסך (33).png‏‏צילום מסך (34).png‏‏צילום מסך (35).png
צילום מסך מהאתר הזה https://www.itu.org.il/?pg=search&CategoryID=330&SearchParam=מסיכה&x=13&y=23&SearchType=0

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לא ולא.
יש כאן אמירה שאפשר לקבל אותה.
ומה לעשות שיש בה צדק.

תכל'ס, על מה הויכוח... מדובר בהודאת בעל דין.. לא אנחנו אמרנו, לא אנחנו השמצנו.

גאה לחלוף ברחובות פרדס כץ וגבול בני ברק, לראות כל חרדי עוטה מסכה ולחוש גלים של שמחה פנימית: קידוש ה' במיטבו!

ומה לעשות שמציאות עגומה היא, בסקירה קצרה של רחוב ז'בוטינסקי בשעה 23:15- כל עמ"י אחים (אחים ברפש-) ורבים מהם עוטי מסכה על הסנטר, או בכלל לא.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וואלה? יש בה צדק במימד מסוים כי לחילונים לרוב אין שמירה על ערכים וכבוד למבוגר ואם אין צורך לכבד אדם מבוגר אז למה שיקשיבו לו? אבלללל אני מכירה אישית כאלה חילוניות שמעירים להם והן יודעות לקבל והן מכבדות כן הן בנות 14 ויודעות לשמוע הערות. אז די להכליל. עוד נקודה בבתי הספר למורים כן יש מילה לרוב גם בציבור החילוני. ההכללות הללו לא מועילות לכלום ואם אנחנו עושים אותם כלפי חילונים אז מה אנחנו מצפים מהם?
אני לא יודעת אלו וכמה חילוניות את מכירה אישית. אבל אני מכירה. ודיברתי איתם. (הם קרובות משפחה) והם מספרות לי בדיוק את הלך הרוח שם. ויש להם כבוד למבוגרים וזה לא קשור בגרוש לציות ומסכות וכו'!!!
לחרדים יש ציות מוחלט לגדולי ישראל. לחילונים צעירים ומבוגרים כאחד-אין מי יאמר לו מה תעשה ומה תפעל. יגידו להם לשים הם לא יתחצפו לאמא (הטובים שבהם) ויעשו מה שבא להם כשיצאו מהבית.
וכל דבר שאומרים-בלי להכליל.... אבל יש מציאויות שכולנו רואים בעיניים.

נערך לאחרונה ב:

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני לא יודעת אלו וכמה חילוניות את מכירה אישית. אבל אני מכירה. ודיברתי איתם. (הם קרובות משפחה) והם מספרות לי בדיוק את הלך הרוח שם. ויש להם כבוד למבוגרים וזה לא קשור בגרוש!!!
לחרדים יש ציות מוחלט לגדולי ישראל. לחילונים צעירים ומבוגרים כאחד-אין מי יאמר לו מה תעשה ומה תפעל.
וכל דבר שאומרים-בלי להכליל.... אבל יש מציאויות שכולנו רואים בעיניים.

דיברתי על המשפט המודגש. שהוא מכליל ולא נכון לגבי כולם. נקודה. הוא נכון לגבי אחוזים מסוימים וכשהם מכלילים אחוזים כאלו אצלנו אנחנו נרעשים ועל זה באה ההודעה שלי. לא רוצים שיכלילו אתכם אל תכלילו אותם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
דיברתי על המשפט המודגש. שהוא מכליל ולא נכון לגבי כולם. נקודה. הוא נכון לגבי אחוזים מסוימים וכשהם מכלילים אחוזים כאלו אצלנו אנחנו נרעשים ועל זה באה ההודעה שלי. לא רוצים שיכלילו אתכם אל תכלילו אותם.

מעניין למה הסמכת את עצמך לעורכת דינם :)
את עושה את זה טוב, יש לציין... ובבסיס יש צדק בדברייך
רק בלי שיפוטיות כלפי אנ"ש, בבקשה...........

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מעניין למה הסמכת את עצמך לעורכת דינם :)
את עושה את זה טוב, יש לציין... ובבסיס יש צדק בדברייך
רק בלי שיפוטיות כלפי אנ"ש, בבקשה...........
:rolleyes: לא התכוונתי להיות שיפוטית סורי אם נשמעתי כך.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
העקומה לא תשתטח בחופש.
אם יצאו וינהלו חופשה רגילה עם נסיעות וכו' ההדבקה תימשך, עם לימודים או בלעדיהם.
זה לא דומה ולא מזכיר.
מפגשים יומיומיים, כיתות סגורות ועמוסות.
הפסקות עליזות ופעילות.
הסעות דחוסות וצפופות.
אין השוואה לחופשה, פעילה ככל שתהיה.

ot!

משתמש מקצוען
באשדוד:
חרדים: 85%
חילונים-אולי 15% ואלו בעיקר הזקנים...
מוזר מאוד ברובע ו 90% עם מסכות גם עכשיו בהצצה לחלון [למעט עולים מאחת מהמדינות באפריקה]
ואילו בשבת ביקרתי ברובע ז וצר לי מאוד אולי 40% עם מסכות שוה ערך בערך לאחת החסידויות בעיר

mina

משתמש מקצוען
באשדוד:
חרדים: 85%
חילונים-אולי 15% ואלו בעיקר הזקנים...
ממש ממש ממש לא נכון!!!
לא רוצה לדבר בסרת הציבור החרדי.. ממש לא.
אבל אני גרה באזור מתחרד. וצר לי, החילונים הולכים יפה מאוד עם מסכות. אולי לא יותר מאיתנו. אבל בטוח שלא פחות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה