דרוש מידע בתי הספר נסגרים?

מצב
הנושא נעול.

חרמון

משתמש מקצוען
ח״ו לא מזלזלת בכלכלה, אבל כשזה הגורם היחידי להחלטות, אז נביא על עצמינו הכל מחדש.. ואז זה באמת יהיה מצב הרבה יותר קשה כלכלית.
בתכלס בכל כמה שעות מודיעים על עוד כיתה שצריכה בידוד וכו׳..
כלכלה זה גם חיים של הרבה מאד אנשים.
ואני ממש שמחה שכן שלחתי, כך שאם יסגרו לנו את הגנים לפחות הילדה נהנתה מחודש של לימודים.
בשביל מה להשאיר אותה שוב.
חברים תפנימו, הקורונה פה, ולפי הצפי תיהיה פה לפחות עוד שנה, אי אפשר לסגור את העולם לכ"כ הרבה זמן.
חיבים להתרגל ל"שיגרת קורונה"

יוגורט

משתמש מקצוען
כנראה קשור לאזורים.
הייתי בקניון הסיטי, אזורים י"ג, י"ד וט"ו וכן רובע ב'. המסיכות היו נדירות.
גם בתחנת דלק אנשים נכנסים בלי מסכות. רק חרדים עטו מסכות.
מה שמטריד אותי זה שהמסכה מגינה בעיר כאשר הנשא עוטה אותה. אך עם הנשא לא עוטה מסכה , מי שנמצא בסמוך אליו סיכויי ההידבקות הם 70 %. במקרה הפוך הסיכויים היו יורדים ל5% ואם שניהם עם מסיכה אז זה יורד ל3.5 %

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כנראה לא קראת עד הסוף, כתבתי שהבן שלי נשאר-איתי-בבית.

אני לא סומכת על האמא של הילדה הזו ולא מכניסה את הילד שלי לסכנה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה