בתי הזיקוק מזוית שלא הכרתם...

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מענין שרק אתה נפגע בכל האשכולות הללו...
אולי פשוט אל תיכנס לכאן?

וזה לא יפה להטריח את הציבור לגלול כ"כ הרבה בגלל הפונט הענק הזה, אין לנו בעיות ראיה אנחנו קוראים מצוין גם בפונט בגודל רגיל.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שוב- אתה לא נהנה פה- אתה לא חייב להשאר

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אחרת סתם חבל כאן על הזמן וההשקעה בתגובות.[/QUOTE][פורסם במקור ע"י יונה יונה]

על הזמן של מי? לי יש מספיק זמן, אם לך אין זמן פשוט אל תגיבי לתמונות כאלו:confused:

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
והקטע הוא שאני כבר חודשים לא מגיב לאף תמונה שלך כי אתה לא בקטע של להקשיב.

אז למה אתה נדחף לשרשורים של אחרים שמעידים על צמם שקיבלו את הביקורת בהבנה ומדליק אש במדורה לא לך?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י היכל הקודש;1656383:
הניקים כאן בפורום צילום מקצועי רוצים לקבל ביקורת בשביל ללמוד ממנה ולא בשביל להעליב לפגוע ולרמוס ואני לא מתכוון רק לאשכול הזה אלא לעוד מלא אשכולות.

הניקים כאן בפורום צילום מקצועי רוצים לקבל ביקורת בשביל ללמוד ממנה ולא בשביל להעליב לפגוע ולרמוס ואני לא מתכוון רק לאשכול הזה אלא לעוד מלא אשכולות.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י איטא;1656394:
על הזמן של מי? לי יש מספיק זמן, אם לך אין זמן פשוט אל תגיבי לתמונות כאלו:confused:

שאתה אומר "לא הלך לי" זה נשמע כאילו אתה מנסה מנסה מנסה על עיוור ו.. הופ בסוף יוצאת תמונה טובה.
במצב כה אין בשביל מה לתת לך הערות, כי אין לך שימוש בהן.
אבל אם תיקח את ההערות ובפעם הבאה לפני שאתה מצלם תתכנן יותר בראש ותתיחס לביקורת שניתנה לך הביקרות והזמן שהושקע בה לא היו מיותרות.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני בורח לכמה ימים עד שירגע פה העסק
מתנצל מכל אלו שחשבו שנפגעתי ומכל אלו שנפגעו באמת...

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י איטא;1656394:
אחרת סתם חבל כאן על הזמן וההשקעה בתגובות.
[פורסם במקור ע"י יונה יונה]

על הזמן של מי? לי יש מספיק זמן, אם לך אין זמן פשוט אל תגיבי לתמונות כאלו:confused:[/QUOTE]

תקשיב ותראה את מה שכתבו לך את האמת אין להם הרבה זמן בשבילך אלא הם מנסים להפיל אותך ולייאש אותך ולאיים עליך אם לא תקשיב לנו אנחנו לא נגיב לך כאן בחיים כאלו מי הם בכלל, כלום וכלום ועוד פעם כלום, לא שאני שווה יותר מהם, אבל די חלאס נמאס השפה הזאת ומהאיומים האלו.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איטא- אתה מוזמן להשאר בכיף.
מישהו אחר מוזמן ללכת.

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י tamiro;1656398:

רצית צומי קיבלת צומי.

תמים

משתמש פעיל
כבוד היכל הקודש, אתה רוצה שאזכיר לכולם מה היה שם הניק שלך פעם ואצרף לו קישורים מאוד מעניינים?...........
[מישהו כבר רמז פה באחת התגובות מה היה הניק שלך פעם....]

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היכל הקודש, הגזמת לגמרי!
אני לא מדברת על האשכולות שלך בכלל.

היה כאן דיון עניני מאוד ואתה פשוט בא ומתחיל לצעוק.......... זה שאתה מכוסח עם הגלים לא הופך כל תגובה שלו למעליבה ומשפילה.
לידיעתך, יש דבר כזה תמונה סתמית. כן.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ווי ווי ווי....

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יונה יונה;1656416:
היכל הקודש, הגזמת לגמרי!
אני לא מדברת על האשכולות שלך בכלל.

היה כאן דיון עניני מאוד ואתה פשוט בא ומתחיל לצעוק.......... זה שאתה מכוסח עם הגלים לא הופך כל תגובה שלו למעליבה ומשפילה.
לידיעתך, יש דבר כזה תמונה סתמית. כן.

לא אמרתי שהתמונה שאיטא הביא היא תמונה מקצועית, אלא כבר כתבתי כמה פעמים תמונה נחמדה וזהו.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
היכל הקודש...
זה קצת מגוחך שאתה חושב שתמיר מחפש צומי כאן בפורום ובטח בכזה אשכול.

יש לו מספיק אשכולות משל עצמו עם תמונות מעוררות התפעלות בשביל לצרוך שם צומי.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י היכל הקודש;1656423:
לא אמרתי שהתמונה שאיטא הביא היא תמונה מקצועית, אלא כבר כתבתי כמה פעמים תמונה נחמדה וזהו.

וזכותו של הגלים לתת תגובה מלמדת ומיקצועית שתגרום לאיטא להשתפר ולהתקדם בתחום הצילום.

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תמים;1656415:
כבוד היכל הקודש, אתה רוצה שאזכיר לכולם מה היה שם הניק שלך פעם ואצרף לו קישורים מאוד מעניינים?...........
[מישהו כבר רמז פה באחת התגובות מה היה הניק שלך פעם....]

כן אז הניק שלי היה פעם ישראל ק ואתה לא מאיים על אף אחד.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1655675:
יש פה יותר מדי ענין ב"נושא משעמם" או "נושא מיוחד". והאמת שזה ממש לא הנושא...

יש הרבה דברים "מיוחדים"שאני יכול לצלם. סנדלים מהמלמטה שלהם- תנור מהבפנוכו- פטיש מהפרונט.
יש מצב טוב שמעולם לא ראיתם תמונות כאלה.

אבל תמונה "מיוחדת" לא הופך אותה ישירות ל"טובה".

יש 2 מדדים חשובים לתמונה .
יופי ויזואלי. שפשוט התמונה תהיה נעימה לעין. אין לזה כללי ברזל של גוונים וצבעים אבל בגדול כשאת רואה תמונה את יודעת אם היא נעימה לעין או לא.
לפעמים אין יופי ויזואלי אלא רגש משמעותי אחר. אם ניקח איזה תמונת מלחמה או בהרבה צילומי עיתונות אז יש תמונות שהם לא יפות ויזואלית אבל הם נותנות לך בוקס ללב.
(יש את התמונה של הנשר והילד הגוסס מרעב מאיפשהו באפריקה לפני 10-15 שנה). שם התמונה נמדדת ברגש הזה.

התמונה פה היא במילה אחת- סתמית.

אני ממש לא מודד אותה ב"חדות/טווח דינמי/WB" או בשאר פרטים טכניים- הוא פשוט לא מעררת בי כלום.

זו היתה התגובה שלי לתמונה.
התגובה שלך היתה "תמונה נחמדה".

מי נתן פה ביקורת מועילה ומי נתן פה "תגובה נחמדה"??

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

frog

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כואב העיניים מהגודל של הפונטים פה...
כבוד חבר פורום הצילום המקצועי פה, לא חבל על זמנכם????
תנו לו לכתוב את מה שהוא כותב בכל אשכול מחדש. ותמשיכו הלאה.
כל פעם אותם ויכוחים מחדש. תנו לו. סוג של פורקן.
ותמשיכו בשלכם. בהערות הבונות והמפתחות באמת.
ו"היכל הקודש"- חבל שאתה לוקח אישי הערות שבכלל לא נכתבו עבורך ועוד נעלב מהם בשביל מי שהעלה ולא נעלב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה