בתי הזיקוק מזוית שלא הכרתם...

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מאיר לוין;1656219:
חברים יקרים, כתושב חיפה הייתי מבקש לשנות את הכותרת ולכתוב כך:
בתי הזיקוק, לא רוצים להכיר משום זוית - - -

רעיון מעולה
ואז החלודה היתה משרתת את המטרה!

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הבעייתיות בתמונה מלבד זה שהצילום לא איכותי זה נראה שהזוית לא נבחרה מראש אלא בליית ברירה, רצית לצלם את הבתי זיקוק, והדודים הסתירו אותם ומשם נולד הרעיון זוית מעניינת. זו לא זוית שנראית כנבחרה מלכתחילה.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י היכל הקודש;1656203:
איטא לא להתייחס לאף אחד חלק קטן מהחבר'ה פה חושבים את עצמם יותר מדי, הבאת תמונה נחמדה וזה הכל.

מי שלא רוצה להתייחס לתגובה של אף אחד-
שלא יעלה תמונות לפורום צילום מקצועי.

E&A

משתמש מקצוען
לי אין בעיה אם עצם העלת התמונה. זה 'פורום צילום מקצועי' ולא בהכרך 'גלרייה ציבורית לשיתוף תמונות מקצועיות'. הפלטפורמה הזו סובלת בשקט תמונות משני הסוגים.

מה שכן, מי שמעלה לכאן תמונות, צריך לקחת בחשבון שתהיה ביקורת מקצועית, כיאה ל'פורום צילום מקצועי'.

תכלס, פותחת האשכול קיבלה ביקורת עניינית וחבל לקחת את הביקורת למקום של פגיעה, אחרת לא תהיה שום מוטיבציה לצלמים/ות לתת ביקורת.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הבאת תמונה נחמדה וזה הכל.

מנהלים,
בבקשה לפתוח פורום לתמונות נחמדות זה יתן מענה לווטסאפ ולפיסבוק שאין לנו
בפורום צילום מקצועי לא יהיה נעלבים ולא כאלה שחושבים שאחרים חושבים את עצמם ליותר מדי.

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י E&A;1656319:
לי אין בעיה אם עצם העלת התמונה. זה 'פורום צילום מקצועי' ולא בהכרך 'גלרייה ציבורית לשיתוף תמונות מקצועיות'. הפלטפורמה הזו סובלת בשקט תמונות משני הסוגים.

מה שכן, מי שמעלה לכאן תמונות, צריך לקחת בחשבון שתהיה ביקורת מקצועית, כיאה ל'פורום צילום מקצועי'.

תכלס, פותחת האשכול קיבלה ביקורת עניינית וחבל לקחת את הביקורת למקום של פגיעה, אחרת לא תהיה שום מוטיבציה לצלמים/ות לתת ביקורת.

אין לי בעיה עם הלתת ביקורת מקצועית ההפך מזה רק לומדים וזה טוב לקבל ביקורת וממנה ללמוד, אבל יש כאן כמה וכמה ניקים שחושבים את עצמם כסגנים של אלוקים בנושא הזה של צילום מקצועי, וזה מקומם והמבין יבין.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י היכל הקודש;1656332:
אין לי בעיה עם הלתת ביקורת מקצועית ההפך מזה רק לומדים וזה טוב לקבל ביקורת וממנה ללמוד, אבל יש כאן כמה וכמה ניקים שחושבים את עצמם כסגנים של אלוקים בנושא הזה של צילום מקצועי, וזה מקומם והמבין יבין.

אתה לא חייב להשאר פה.

היכל הקודש

משתמש מקצוען
חברים יקרים נגמר הסיפור הזה של לקחת ניק ולעשות ממנו כלום ולרמוס אותו בלי טיפת רחמנות ועוד אחרי זה לבוא ולומר אנחנו צודקים.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
קודם כל זה "הוא" ולא "היא". שנית כל אני רואה כאן צורך להודיע בקול גדול: "לא נפגעתי".
העליתי תמונה [שד"א לא צולמה מחוסר ברירה אלא בכוונה] ולדעתי [עדיין...]יש בה משהו מעניין ואני נהנה לשמוע ביקורת. אני צלם חובבן שמ אוד אוהב את הפורום הזה וכבר העליתי לכאן רשימה של תמונות עם הרבה מחמאות... נו, הפעם לא הלך לי... לא נורא

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא ראיתי שרמסו. ראיתי שנתנו ביקורת בונה ועניינית מאד. ועדינה גם מאד.
ולא, אני לא צלמת ולא מביעה דעתי כצלמת.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י איטא;1656348:
קודם כל זה "הוא" ולא "היא". שנית כל אני רואה כאן צורך להודיע בקול גדול: "לא נפגעתי".

אני צלם חובבן שמ אוד אוהב את הפורום הזה וכבר העליתי לכאן רשימה של תמונות עם הרבה מחמאות... נו, הפעם לא הלך לי... לא נורא

שני מילים : כל הכבוד!!!!!!

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
איטא זה בן?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י היכל הקודש;1656347:
חברים יקרים נגמר הסיפור הזה של לקחת ניק ולעשות ממנו כלום ולרמוס אותו בלי טיפת רחמנות ועוד אחרי זה לבוא ולומר אנחנו צודקים.

תקשיב שרוליק.

אתה הראשון בשרשור הזה שדיבר לגופו של אדם בצורה פוגעת.
אני ואחרים כאן דיברו על התמונה. אמרו שהיאלא מספיק טובה.
אתה באת והשמצת אחרים ורמזת עלי "המבין מבין- וואו איזה מסתורי אתה" בצורדה פוגענית וזה איכשהו אחרי שאני נתתי פה תגובה משוקעת ומקצועית ואתה.... לא.

אני לא אחמיא לך ואומר שפגעת בי כי תכלס- ממש לא. אבל

נגמר הסיפור הזה שאפשר לקחת בקורת עניינית ולהשמיץ אנשים בפונט גדול.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י איטא;1656348:
אני צלם חובבן שמ אוד אוהב את הפורום הזה וכבר העליתי לכאן רשימה של תמונות עם הרבה מחמאות... נו, הפעם לא הלך לי... לא נורא

אני מקוה שאתה שואל את עצמך למה הפעם "לא הלך לך"
כדי שפעם הבאה לא "ילך לך" אלא מתוך תכנון תיצר תמונה טובה.

אחרת סתם חבל כאן על הזמן וההשקעה בתגובות.

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י איטא;1656348:
העליתי תמונה [שד"א לא צולמה מחוסר ברירה אלא בכוונה] ולדעתי [עדיין...]יש בה משהו מעניין ואני נהנה לשמוע ביקורת. אני צלם חובבן שמ אוד אוהב את הפורום הזה וכבר העליתי לכאן רשימה של תמונות עם הרבה מחמאות... נו, הפעם לא הלך לי... לא נורא

סליחה שכתבתי היא ולא הוא.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י היכל הקודש;1656332:
ביקורת זה בדרך כלל דבר שלא נעים לשמוע!

העיצה הטובה ביותר היא: 'תוכו אכל קליפתו זרק' .
לאכול את הפרי ולזרוק את הקליפה - זו הדרך היחידה להתקדם בצילום ובכול תחום שהוא...

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י היכל הקודש;1656347:

אולי די עם לרמוס את כבודם של המקצוענים בפורום,
ולהפסיק להגיד עלייהם "שחצנים" גאוותנים" וכו וכו??

(אני לא משתייכת אלייהם)

היכל הקודש

משתמש מקצוען
הניקים כאן בפורום צילום מקצועי רוצים לקבל ביקורת בשביל ללמוד ממנה ולא בשביל להעליב לפגוע ולרמוס ואני לא מתכוון רק לאשכול הזה אלא לעוד מלא אשכולות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה