דרוש מידע בשר אווז

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
המרפא 1, ירושלים, ישראל
קצביית וול דאן הר חוצבים- המרפא 1 ירושלים טלפון: 02-5363335
קצביית וול דאן רוממה- אהליאב 21 ירושלים... טלפון: 02-5313335
קצביית וול דאן בניף בית שמש - ישעיהו הנביא 4 טלפון: 02-5313350
+972-02-5363335
ימי משלוחים מלבד בית שמש וירושלים ימי שני- תל אביב, בני ברק, אלעד ימי שלישי- חולון, רחובות, פתח תקוה ימי רביעי- מושבים, ראשון לציון, קיסריה ימי חמישי- בני ברק, פתח תקוה

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בשרו של הברווז איננו ערב, בלשון המעטה (ודווקא אכלתי מנה - כלומר, לא ממש אכלתי, רק טעמתי ועזבתי - מעשה ידי שף מקצועי). כמדומני, חבל שתהפכו את העולם כדי להשיג ובסוף תתאכזבו.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
בשרו של הברווז איננו ערב, בלשון המעטה (ודווקא אכלתי מנה - כלומר, לא ממש אכלתי, רק טעמתי ועזבתי - מעשה ידי שף מקצועי). כמדומני, חבל שתהפכו את העולם כדי להשיג ובסוף תתאכזבו.
מצטרף לדעה זו. אמנם לא אני טעמתי אלא ידיד קרוב שמבין מאוד בבשר ואכל את כל חלקי הבהמה והעופות שלא חלמתם עליהם..

IAvigail

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
בשר אווז זה מאד טעים.
ברווז אין לי מושג, אבל אווז זה ממש מוצלח

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אז בשביל מי מוכרים את זה
אין לי מושג. טעמתי לפני כארבעים וחמש שנה בסעודת חתונה מפוארת (היתה בחירה בתפריט, ובחרתי בברווז כי שיערתי שזו תהיה התנסות חד פעמית בחיי, ואכן...), ובזמנו הזהירה אותי אמי ע"ה שהיתה בקיאה בכל מיני הבשר, שלא כדאי לי...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מצטרף לדעה זו. אמנם לא אני טעמתי אלא ידיד קרוב שמבין מאוד בבשר ואכל את כל חלקי הבהמה והעופות שלא חלמתם עליהם..
מעניין. שמעתי מידידה בבלגיה שזה הבשר שאוכלים בחגים, כי הוא מיוחד יותר...

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מעניין! אכן, שמחת הנישואין שציינתי היתה של קרובים מבלגיה. אולי חוש הטעם של יהודי מז' אירופה שונה משל מע' אירופה...

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא אני אכלתי פעם אווז והיה טעים מאד, וגם חיפשתי ולא מצאתי איפה קונים

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
בהחלט יש פערים בטעם המאכלים לפי האיזור הגאוגרפי.
יהודים מעדות שונות בפרט אלו מהמזרח הרחוק ואפי' יוצאי אתיופיה למשל ידוע שיש להם סוגי מאכלים שישראלי מצוי ולא משנה מאיזו עדה לא יהיה מסוגל אפי' להריח..

אגב, זכורני ששמעתי לפני הרבה שנים מהגאון הרב מרדכי אליהו ז"ל שהטעם ההלכתי שליוצאי אשכנז מותר לאכול דגים בחלב משא"כ ליוצאי עדות המזרח הוא שהדם הזורם בגוף שונה, ויש הורמונים שונים בכל אדם לפי אזור המדינה בה הוא מתגורר. ולאלו זה מסוכן ולאלה לא. ויתכן ומכאן יצאה ההוראה לאסור.
נקודה למחשבה!
דווקא אני אכלתי פעם אווז והיה טעים מאד, וגם חיפשתי ולא מצאתי איפה קונים
אווז (העולם אומרים, אני לא טעמתי) טעים בהחלט. הנידון כאן הוא על הברווז המסכן שלא שפר עליו גורלו. לפחות אצל יושבי ארץ ישראל.. :)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בהחלט יש פערים בטעם המאכלים לפי האיזור הגאוגרפי.
יהודים מעדות שונות בפרט אלו מהמזרח הרחוק ואפי' יוצאי אתיופיה למשל ידוע שיש להם סוגי מאכלים שישראלי מצוי ולא משנה מאיזו עדה לא יהיה מסוגל אפי' להריח..

אגב, זכורני ששמעתי לפני הרבה שנים מהגאון הרב מרדכי אליהו ז"ל שהטעם ההלכתי שליוצאי אשכנז מותר לאכול דגים בחלב משא"כ ליוצאי עדות המזרח הוא שהדם הזורם בגוף שונה, ויש הורמונים שונים בכל אדם לפי אזור המדינה בה הוא מתגורר. ולאלו זה מסוכן ולאלה לא. ויתכן ומכאן יצאה ההוראה לאסור.
נקודה למחשבה!
הנידון כאן הוא על הברווז המסכן שלא שפר עליו גורלו. לפחות אצל יושבי ארץ ישראל.. :)
אולי חוש הטעם של יהודי מז' אירופה שונה משל מע' אירופה...
מדובר בישראלית 'יורדת'....
לא יודעת מה לומר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה