למסירה בשורה מדהימה לכל היוצרים (ושוב - לגברים)

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום חברים יקרים!

האירוע בביזמקס היה הצלחה גדולה, כמו שרבים מכאן הרגישו בעצמם כשהשתתפו בו, ורבים אחרים שמעו מחבריהם. אני אישית קיבלתי המון המון תגובות של אנשים שהתפעלו מאוד מהתכנים, גם מי שהיה וגם מי ששמע. ב"ה, היתה הצלחה גדולה ותודה לכל השותפים.

הזכרתי באשכול ההוא שבאירוע תוצג חממת מעצבים. אני רוצה לדבר עליה עכשיו קצת יותר בהרחבה, כי הרישום מתנהל ממש בימים אלה. רק 15 משתתפים אמורים להתקבל לחממה הזו, וחבל שמישהו יפסיד את הגשת המועמדות למה שיכול להקפיץ לו את העסק.

את החממה ינהל @רפי ברמן שהוא מעצב בהכשרתו, איש דיגיטל בתפקידו האחרון (בגל אורן) ועוד כתרים רבים שאפשר לקשור לו. תשאלו אותו על הרזומה שלו, תקבלו פירוט מלא. אני מכיר אותו כידיד טוב וכאיש מקצוע שאני מעריך מאוד.

במהלך התקופה של 9 חודשי הפרוייקט, יקבל כל משתתף מקום בביזמקס, מפגשי אימון אישיים וקבוצתיים בנושאים עסקיים וכן הרצה של העסק. המטרה היא אחת: להקפיץ את העסק שלך אלפי צעדים קדימה! מי שרוצה להשקיע עכשיו 9 חודשים ולקבל דחיפה רצינית כמו של 3 שנים, שיגיש מועמדות ומהר!

אני לא יודע עד מתי אפשר להגיש. ביקשתי מ @רפי ברמן שיואיל בטובו לפנות קצת זמן לענות פה לשאלות. הוא הסכים, למרות שהוא עסוק בחממה ובעוד דברים אחרים שיש לו על הראש. אולי בהזדמנות הזו הוא גם יספר לכם על המקום שיש לו בלב לפרוג... :) אז תנצלו את ההזדמנות הזו, לא בכל יום אני מביא לכם מומחה שיענה על כל שאלה. היום אחר הצהרים הוא יהיה כאן, בע"ה. תאתגרו אותו עד אז.

ומי שלא רוצה לשאול פה, אלא לדבר בפרטי - מוזמן לעשות את זה גם, ישירות למנהל החממה. אני המלצתי, והלכתי לעניינים שלי. אל תגרמו לי להגיע לפה שוב ולשאול את כל השאלות בעצמי :)

בהצלחה לכולם, חברים.

חיים דיקמן

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אכן אדם ראוי.
שיהיה בהצלחה רבה!

(ראוי לפרסם בפורום של היוצרים, כדי שלא להפוך את היוצרות).

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כמה שאלות בסיס:
מה זה דורש ממשתתף עצמו? תשלום חודשי? התחייבות?
כמה שעות ביום?
איזה סוגי יוצרים? מעצבים גרפיים בלבד, או גם מאיירים, כותבים, פרסומאים ומתכנתים כלולים?
"עסק" הכוונה הקמת עסק ממש, או העצמה אישית של הפרילנס עצמו?

אליהו הורביץ

משתמש צעיר
כמה שאלות בסיס:
כמה שעות ביום?
איזה סוגי יוצרים? מעצבים גרפיים בלבד, או גם מאיירים, כותבים, פרסומאים ומתכנתים כלולים?

מצטרף לכל השאלות הנ"ל

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אותי רק מעניין איך @רפי ברמן נפל לניהול חממת יוצרים :)
כל השאר יעניין אם תהיה חממה נשית יום אחד.

Ari 3d

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
האם זה רק למי שכבר פתח עסק ?
האם יהיה יום קבוע בשבוע שבו יתקיימו השיעורים ?
עם איזה תוצאות הלקוח אמור לצאת בסופו של דבר ?
- - - היכן מגישים מועמדות ?
תודה רבה.

רפי ברמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
כמה שאלות בסיס:
כמה שעות ביום?

אבימי שלום,
דבר ראשון המטרה שלנו היא שבסיום התכנית המשתתפים באמת יוכלו להכניס יותר :)
הדרך שלנו היא ע"י תכנית 'חממה' שלה 3 רבדים: הקהילתי, האישי והעסקי.
ואפרט,
בחלק הקהילתי- הן מבחינת לעבוד בקהילה מפרה של יוצרים והן מבחינת שיתופי פעולה בין המשתתפים.

בחלק האישי- ב-3 החדשים הראשונים יתקיים קורס אימוני -עסקי בקבוצה פעם בשבוע.
הקורס יהיה בליווי מאמן ויתמקד בכלים פרקטיים להעצמה ולדחיית חסמים אישיים בפן העסקי.

ובחלק העסקי- ב-6 חודשים הבאים ילווה את המשתתפים באופן אישי יועץ עסקי שיעבוד עם התכנית
וכן יהיו מפגשים עם נותני שירותים רלוונטיים לעסק (רו"ח עו"ד וכדו')

ועכשיו לשאלתך,
מכיוון שהתכנית מוגבלת במספר המשתתפים מטרתנו שהחברים יהיו כאלו שרוצים באמת להצליח,
ולכן חובה על החברים להשתתף בכל התכנית ולהגיע לכה"פ פעמיים בשבוע לעבודה במתחם ביזמקס בירושלים.
עלות התכנית מסובסדת והעלות הסופית היא 1000 ש"ח לכל התכנית.

לתכנית נרשמו יוצרים בכל תחומי העיצוב והמדיה- מעצבים, מעצבי פנים,תלתיסטים, עורכי וידאו, צלמים ואדריכלים. נשמח שירשמו גם מאיירים ופרסומאים :)

אנחנו לא נותנים כלים להעסקת עובדים, אלא כפי שכתבתי למעלה מתמקדים בחברים עצמם.

מקווה שכיסיתי הכל,
בכל מקרה אפשר לשלוח לי הודעות אישיות ואשמח לענות.
לילה טוב
רפי

רפי ברמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
האם זה רק למי שכבר פתח עסק ?
האם יהיה יום קבוע בשבוע שבו יתקיימו השיעורים ?
עם איזה תוצאות הלקוח אמור לצאת בסופו של דבר ?
- - - היכן מגישים מועמדות ?
תודה רבה.

כן, הקורס ב- 3 החודשים הראשונים מתקיים ביום שלישי בשעות הבוקר.
ובפועל ימי שלישי-חמישי ההשתתפות חובה.
לגבי תוצאות פירטתי לאבימי ראה למעלה.
ניתן להגיש מועמדות בטופס ההרשמה בלינק: https://goo.gl/forms/ZRk7eQCY3oUPWWT22

רפי ברמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
וסליחה מכולם על השעה המאוחרת...
פשוט עייפות מיום היכרות ראשון שנערך היום לאלו שכבר נרשמו :)

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נשמע מדהים!
כל המפגשים יהיו בשעות הבוקר? או שיש גם בשעות הערב?

כלכלן

משתמש רשום
נשמע מקסים.
מצטרף לשאלה מה זה יוצרים, איזה תחומים. תחום הכספים מן הסתם לא?

אז בשביל מישהו אחר: אם הוא לא נעול עדיין על הנישה שהוא בוחר לעסוק בה, האם יוכל להצטרף? נראה לי שהאימון יהיה שלב תועלתי בשבילו. ואחר כך יוכל להתקדם עוד הרבה.

רפי ברמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
היי כלכלן,
כמו שכתבתי למעלה החממה מיועדת לעוסקים בקצועות העיצוב והמדיה - מעצבים, צלמים, עורכי וידאו, מאיירים, פרסומאים, תלתיסתים וכו'
חלק מהעניין הוא שכשהמשתתפים עוסקים באותו עולם תחומים - גם אם לא באותו עיסוק ממש הם יכולים הרבה יותר להפרות אחד את השני.
המשתתפים צריכים להיות עצמאיים אפשרי גם כאלו שבתחילת דרכם - אבל חשוב שיהיה להם כיוון במה הם עוסקים.

יום טוב

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
היי כלכלן,
כמו שכתבתי למעלה החממה מיועדת לעוסקים בקצועות העיצוב והמדיה - מעצבים, צלמים, עורכי וידאו, מאיירים, פרסומאים, תלתיסתים וכו'
חלק מהעניין הוא שכשהמשתתפים עוסקים באותו עולם תחומים - גם אם לא באותו עיסוק ממש הם יכולים הרבה יותר להפרות אחד את השני.
המשתתפים צריכים להיות עצמאיים אפשרי גם כאלו שבתחילת דרכם - אבל חשוב שיהיה להם כיוון במה הם עוסקים.

יום טוב

וכאלה שברור להם מה הם רוצים אבל עוד לא פתחו עסק ועדיין עובדים בבקרים - אין משהו שלא מחייב מפגשי בוקר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה