AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אז תפרטי לי, שיהיה לי חומר ממה לחרוז...
מה את מרגישה? מה את באה לומר?
תודה.

יוכבד ש

משתמש צעיר
הבעיה שאני מבולבלת
אולי שהזוג יעלה ויפרח ושיהיה להם נחת מכל הילדים
אין לי משהו מוגדר
סתם ברכה , שיהיה מה לשלוח
תודה לך

נעמי צלמת

משתמש רשום
היי
אני מחפשת ברכה שאני יכולה
לכתוב לחברות כשאני מזמינה אותם לחתונה שלי...
משהו יפה וקליל

פנינה פרל

משתמש צעיר
@AUVI
את כותבת מושלם!!

הייתי שמחה לקבל ברכה יפה לחברה טובה מאוד! לרגל יום הולדתה ה-18, אני מביאה לה קופסת תכשיטים, אשמח אם הברכה תתקשר למתנה, וכן ל"בן 18 לחופה"....והקמת הבית וכו',,,,,,,,
אפשרי עם ירידות וקצת הומור....

אלפי תודות!!

פנינה פרל

משתמש צעיר
@AUVI
את כותבת מושלם!!

הייתי שמחה לקבל ברכה יפה לחברה טובה מאוד! לרגל יום הולדתה ה-18, אני מביאה לה קופסת תכשיטים, אשמח אם הברכה תתקשר למתנה, וכן ל"בן 18 לחופה"....והקמת הבית וכו',,,,,,,,
אפשרי עם ירידות וקצת הומור....

אלפי תודות!!
אהובי יש מצב שאת כותבת לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה