המעצבת שלך...

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לברכה למשלוח מנות בסגנון מקולה לב
שמורכב מפרלינים/שוקולדים, קוקה קולה ומאפים בקופסת לב, תודה מראש!

א.מ.ל

משתמש צעיר
@כל שם שתרצה אשמח לברכה לתחפושת של ציפס להורים אם יש לך רעיון תודה!!!
מאוד עוזרת פה באשכול עם כל הברכות שלך תבורכי....!

אריק פולטו

משתמש חדש
אשמח מאד לברכה למורה מקדמת שמשקיעה מאד בשני ילדי בלימוד קריאה עם רעיונות מקוריים והרגשה מאד טובה
וכן ברכה לרבה בכיתה ב שמסתכל תמיד חיובי ונותן לבן שלי יחס אישי וחושב כל הזמן איך להעצים ולקדם את הילד
אשמח מאד לברכה למורה מקדמת שמשקיעה מאד בשני ילדי בלימוד קריאה עם רעיונות מקוריים והרגשה מאד טובה
וכן ברכה לרבה בכיתה ב שמסתכל תמיד חיובי ונותן לבן שלי יחס אישי וחושב כל הזמן איך להעצים ולקדם את הילד
@כל שם שתרצה אשמח מאוד לעזרתך תודה רבה!

אלישבע C

משתמש צעיר
אשמח מאוד לברכה לשוויגער מזו"צ-לפורים
(מתנה מגש לחלות, מתקן לכוסות, ודברים לשולחן שבת)

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח מאוד לברכה לפורים לסייעת רפואית בגן- לילד אלרגי.
תודה!!
@כל שם שתרצה

זכריה.

משתמש חדש
צריכה דחוף ברכות למטפלת לילד בן שנתיים כשהמתנה היא מגבת/קרם פנים

תזכו למצוות!

ממתק טעים

משתמש חדש
צריכה דחוף ברכה למורה כיתה ו' שנותנים לה משלוח מנות קנקן ממולא בממתקים. תודה רבה.

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
מחפש ברכה למנהל החידר גם על ההתנהלות החידר בכלל וגם על העזרה בפרט?

ניק 20238

משתמש פעיל
אשמח מאוד אם מישהי תוכל לתת לי ברכה למשלוח מנות להורים בצבע חום עם כיסוי לפלטה
הרעיון אמור להיות מוגש בחום (ללא ניקוד)
תודה רבה

123g

משתמש רשום
ברכה לגננת שיח יש? לא מצליחה לחפש באשכול
וגם לגננת שיח שהיתה עד לפני שבועיים בתקופה של חל"ד של הקבועה

מ. ב.

משתמש רשום
@כל שם שתרצה @יהורם @הספרן @שיבת ציון @AUVI אני צריך ברכה להורים לפורים, המתנה היא טלפון אלחוטי שלוחות, הם מאד מקפידים שיתקשרו אליהם לברך ולהתברך בכל הזדמנות (ער"ש וחג הולדת נכדים נינים וכו'), ושיהיה בסיגנון חסידי, אם יש אפשרות גם לשלב את התחפושות של הילדים שהם: קוביה הונגרית, צלם, כלה, מוכרת פרחים, ובובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה