דרוש מידע בריונות לא כאן!

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הֵי אַתְּ שָׁם,
מֵאֲחוֹרֵי הַמִּקְלֶדֶת
שַׂמְתְּ לֵב בִּכְלָל
אֵילוּ מִלִּים אַתְּ יוֹלֶדֶת?

יָדַעְתְּ שֶׁיֵּשׁ לֵב
גַּם מֵהַצַּד הַשֵּׁנִי?
שֶׁאַתְּ לֹא רוֹאָה
אֶת כָּל מִי שֶׁאֲנִי?

לִפְנֵי שֶׁאַתְּ
שׁוֹלַחַת הוֹדָעָה,
תַּעֲשִׂי חוֹשְׁבִים:
הַאִם כָּךְ מַבִּיעִים דֵּעָה?

הַאִם הָיִיתְ מִתְכַּתֶּשֶׁת
בְּאוֹתָם אֳפָנִים
לוּ הָיִיתְ אוֹתִי פּוֹגֶשֶׁת
פָּנִים מוּל פָּנִים?

~

אני נתקלת לפעמים בתגובות ממש פוגעות (ב"ה לא אלי) אבל זה צורם לי ממש.
אפשר להפיץ חופשי (עם קרדיט) והלוואי ותיפסק שנאת החינם.

חני S

משתמש מקצוען
צ ו ד ק ת כ''כ
בכללות על הנושא - אני נחשפתי מנסיון מאוד מאוד קרוב כמה מילה יכולה להשפיע לטווח רחוק מאוד!
גם במחיר של בעיות רגשיות ונפשיות. אל תגידו מה עשיתי, לא עד כדי כך, לרוב זה מורכב מאדם ועוד 'אדם' מתוך שגגה העולה כאמור במחיר.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כל כך נכון!!
אמיתי ונוקב.

אפשר אבל גם משפט לצד השני - הנפגע?
כשקרו לי דברים כאלו, שקיבלתי תגובות פוגעניות. בשניה ראשונה זה ממש כואב.
אבל אחר כך הזכרתי לעצמי שאני לא מכירה, ואין לי מושג מי הפוגע, הרי אם הייתי מכירה את הצד הפוגע אולי בכלל לא הייתי נפגעת, כי זה מישהו ששונה ממני מאד, ולכן אני לא ממש מחשיבה את דעתו, או משהי שקטנה ממני בהרבה שנים, ויש לי נסיון גדול משלה. וכד'.
משפטים כאלה הרגיעו אותי, והחזירו אותי לפרופורציה נכונה.

אז לפגוע, ברור שלא, חס וחלילה. אין לזה שום היתר.
אבל גם להיפגע או לא, זה ענין של הסתכלות...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה