מטבח ברזים למטבח מאלי אקספרס

קונטרול

משתמש צעיר
האם כדאי לקנות ברזים מאלי אקספרס?
המחירים זולים משמעותית..
וכן אשמח לקבל קישורים מומלצים רק מבעלי נסיון שהזמינו ומרוצים!
תודה

חובב מיוזיק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה זול מסיבה פשוטה, כל מה שיכול להיות פלסטיק - הוא מפלסטיק, ומה שחייב להיות ברזל - הוא הברזל הדק ביותר שיכול להיות...
נשלף, לא כדאי לקנות הצינור הפנימי נקרע ומתחילות נזילות...(מנסיון).

ברז פשוט יותר יתכן שכדאי אבל לקחת בחשבון שזה יחזיק חצי שנה/ שנה, ואם יותר זה כבר נס...

נחמי3

משתמש מקצוען
מישהו מתמצא על הברזים האלה מאלי אקספרס, האם הם מותרים לשימוש בשבת, יש בעיה עם החישן וכו'....
1677100491996.png

אויר הרים

משתמש רשום
חפשו WANFAN
פחות או יותר
קניתי משם לפני שנה שני ברזים נשלפים למטבח,
למעט כמה שריטות קטנות (הברזים בצבע שחור) הברז מעולה המחיר ג"כ מעולה והגיע תוך כמה ימים עם שליח עד הבית.
ההתקנה מאד פשוטה.
אם צריך קישור תכתבו ואני יעלה

נחמי3

משתמש מקצוען
חפשו WANFAN
פחות או יותר
קניתי משם לפני שנה שני ברזים נשלפים למטבח,
למעט כמה שריטות קטנות (הברזים בצבע שחור) הברז מעולה המחיר ג"כ מעולה והגיע תוך כמה ימים עם שליח עד הבית.
ההתקנה מאד פשוטה.
אם צריך קישור תכתבו ואני יעלה
למה שיהיה שריטות בברז חדש ?

נחמה פנינה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

בנימין 5850

משתמש פעיל
לי יש את זה, קנינו אותו לפני שנה מרוצה מאוד עובד מעולה (צבע זהב מוברש)
אקונומיקה מוריד מהצבע?
אומרים שצריך לנקות ממש בעדינות זה נכון?

נחמה פנינה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אקונומיקה מוריד מהצבע?
אומרים שצריך לנקות ממש בעדינות זה נכון?
אני מנקה עם אמה בלבד את הברזים ואת השישים עם אסטוניש וברור שזה נוגע גם בברז..בנתיים משום כיון לא ירד צבע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה