ב.ד.ה. ברוך דיין האמת הרב עובדיה ממירון נפטר לבית עולמו

מייל

משתמש פעיל
1674211235212.jpeg

יואל זוהר

משתמש מקצוען
מקפיץ
רבותיי
יש הרבה סיפורים חבל שלא תעלו את זה על האשכול ויהא זה לעילוי נשמתו
כל מי שיש באמתחתו סיפורים או תמונות ישועות ומופתים נא לפרסם

אוריה ח

משתמש פעיל
אחד הצדיקים הגדולים.
אצלנו במשפחה מסתובב סיפור - אחד מהדודים שלי שהיו לו הרבה רווקים בבית הלך לר' דוד אבוחצירא לבקש ברכה.
ר' דוד אמר לו תלך לר' עובדיה חבה במירון הברכות שלו מתקבלות.
ואכן בכל פעם שמישהו במשפחה היה נזקק לישועה היו הולכים לרב חבה נותנים לו סכום כסף (500 ש"ח) להשתתפות בהכנסת אורחים והוא היה מברך.
וכל הברכות שלו התקיימו אחד לאחד.
תמיד הוא היה אומר לכל מי שזקוק לישועה: 'תעשה שותפותע עם רבי שמעון ותיוושע'
ת.נ.צ.ב.ה

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הייתי פעם במשרד הפנים בצפת, והוא היה לפני בתור.
הפקידה שאלה אותו באיזה רחוב הוא גר, והוא התקשר לאשתו לשאול...!
אני והפקידה החלפנו מבטים המומים...
עד כדי כך הוא מסר נפש לרשב"י, וראה בו את ביתו היחיד...
יהי זכרו ברוך

ראש מנוע

משתמש פעיל
איש מירון כפשוטו, פעמים ראיתיו נח על ספסל, ובטרם הגיע עלות השחר, היה מתגבר כארי, מכניס אורחים ברמה הזויה, תמיד חייך ונתן לך הרגשה - של תרגיש בבית, כשאני נזכר בלילות ששהיתי ליד הציון, דמותו ניצבת לנגד עיני.
בשורות טובות וחודש טוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה