דרוש מידע בקשת שם ללוגו/מיתוג | הפרס: 300 ש"ח

מצב
הנושא נעול.

קראנץ פיסטוק

משתמש פעיל
"כרונולוגיה"
"גרף" - כדי לייצג את התרשימים, הגרפים וקווי הזמן שלך להיסטוריה היהודית ולהיסטוריה של עם ישראל.
גמרא
"סיכום"
"בהירות"
"ציר זמן"
"אריה"

'המסכם'

אגב, כמדומני שזו קצת טעות לחבר בין 2 הנושאים בהם כבודו מתעסק
הן אמנם שמצאת מכנה משותף בניהם, אך בסופו של דבר לא מדובר באותו קהל יעד:
את סיכומי הדורות ירכוש מי שרוצה להתעמק בנושא, ואילו את סיכומי הסוגיות יקנה דווקא מי שלא רוצה להתעמק אלא ללמוד בבקיאות...
זה שאדם אחד עושה את שניהם לא מצדיק בחירת שם אחד שינסה לתפוס את שני הנושאים, אך בגלל שונותם הגדולה יהיה כוללני מידי, ובסופו של דבר לא יתפוס ויגדיר היטב אפילו לא נושא אחד, וקצת חבל...
וגם אם בכל זאת רוצים לעשות שם אחד, הייתי ממליץ לעשות שם אחד כולל, אבל עוד שם לכל מוצר ספציפי.
בהצלחה.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
רֹאשׁ בַּסֵּדֶר -
במקום סדר בראש - אז הפוך ראש בסדר.
המשמעות:
הדברים שלי יעשו לך סדר בראש, יועילו לזכור את הדברים
יהפכו לקניין שלך,
מה שיגרום ל"מוצר" שלך להיות "ראש" בענייני סדר.
וזו מתנה לנצח.
(סדר - במשמעות נוספת זהו פרק זמן של לימוד - אז אתה תהיה ראש ב"סדרים")
המינוח "ראש בסדר" הוא בדיוק מה שאתה עושה, ומעביר מסר מדוייק של המוצר שלך, במילים פשוטות
וקליטות.
הניקוד יוסיף עניין ל"מותג".
המילה ראש מתקשרת למשהו מוצלח, מנצח.
הרעיון לכתוב הפוך את הרעיון מחזק את המשמעות שהוא בא לבטא.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הרעיון המרכזי של המוצרים שאני עושה הוא: מסודר, קצר, ותכליתי.
השם לא בהכרח צריך להיות בומבסטי או מחוכם במיוחד, צריך שם שישדר אמינות ומקצועיות.

בעקבות שידרוג עיצובי, וליין מוצרים חדש, אני משדרג רם את המיתוג.
כרגע השם על חלק מהלוחות הוא "דעת" - אבל עכשיו זה נראה לי שם כללי מדי או גנרי בלי יחודיות.
אולי לדעת - אם כבר השם דעת מפורסם חבל לשנות לגמרי את השם כי מסובך לחלחל לאנשים לראש שזה אתם והחלפתם שם, כך השם לדעת זה תוספת של אות אחת במותג ויכול להיות שם מתאים

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק
לקצור בקצרה
פשוט לדעת (ללמוד)
גמרא באמרה
על הסדר (משדר את המילה על הדרך שזה מראה קלילות)
בול גמרא (כמו בול קליעה)

אולי תוסיפי עוד קטגוריה ב"דעת" כמו בינה
להבין דבר מתוך דבר בקלות

hilasg

משתמש פעיל
זמן דורותינו
דורות-טיים
יהדורותינו
דור אחד דור - היסטוריה. יהודית.זמן
דור הדור

hilasg

משתמש פעיל
הרעיון המרכזי של המוצרים שאני עושה הוא: מסודר, קצר, ותכליתי.
השם לא בהכרח צריך להיות בומבסטי או מחוכם במיוחד, צריך שם שישדר אמינות ומקצועיות.

כרגע יש 2 נושאים מרכזיים שעדיף שיהיו תחת אותו מותג:

1. לוח סדר הדורות, לוח ראשונים ואחרונים, וכדומה - תרשימים, גרפים, צירי זמן - בנושא היסטוריה יהודית ותולדות עם ישראל
2. סיכום הדף - סיכום של דף גמרא בקצרה ובצורה מסודרת מאוד

בעקבות שידרוג עיצובי, וליין מוצרים חדש, אני משדרג רם את המיתוג.
כרגע השם על חלק מהלוחות הוא "דעת" - אבל עכשיו זה נראה לי שם כללי מדי או גנרי בלי יחודיות.
ניסתי לעבוד עם מספר קופירייטרים על שם, אבל בינתיים לא מצאתי שם נכון שמתיישב לי על הלב.

תאריך סיום להגשת הצעות: כ"ב אב (9/8/23).
מי שיציע את השם הנבחר יזכה בסכום כספי של 300 ש"ח (העברה בנקאית), והוא יפורסם כאן.
אשמח שתכתבי עם מה שכתבנו בשרשור נוטה לכיוון או שאת צריכה כיוון אחר.
שנמשיך לחשוב ולכתוב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה