בקשת עזרה!

wantstknw

משתמש רשום
הכנתי בנר בפוטושופ, שמורכב מכמה שכבות. שמרתי כל שכבה בנפרד והכנסתי אותם לlibrary בפלאש. באחד השכבות יש לי נרות שאני מעונינת לגרום להם לרצד. אני רוצה לשים את השלהבות בכל "פריים" קצת עקום (לכיוון אחר) כך שזה יראה שהם מרצדים מצד לצד. אך כשאני עושה זאת בפלאש, כל השכבה של הנרות מסתובבת ולא שהשלהבות מסתובבות סביב עצמם. כיצד אני עושה זאת?
תודה!

dor

משתמש רשום
תפריד/י את הלהבה מהנר בפוטושופ (שכבה בגזירה)
וד"א, יותר אמיתי זה לתת בפלאש שתי שכבות עם מסיכה.

wantstknw

משתמש רשום
את זה עשיתי ....
כנראה לא הסברתי את עצמי נכון...

יש לי את הלהבות לחוד. נגיד שהבנר בגודל 227*76 פיקסלים והלהבות הם רק חלק קטן מתוך כל הבנר. (את הבנר בפוטושופ גם עשיתי בגודל הזה, וכל שכבה היא בגודל הזה אפילו אם רואים רק חלק קטן כמו הלהבות והשאר שקוף). כשהכנסתי את השכבות לפלאש אז כל שכבה נכנסה בגודל הזה ולכן כשאני מסובבת את זה אז כל הגודל הזה מסתובב כאילו סביב עצמו (זאת אומרת שהנקודה האמצעית שמסביבה הכל מסתובב נמצאת באמצע של כל הבנר ולא נמצאת באמצע של הלהבות ולכן הלהבות מסתובבות עם כל הגודל של הבנר במקום להסתובב סביב עצמם), איך אני עושה שהנקודה האמצעית תהיה באמצע הלהבות כך שהם יסתובבו סביב עצמם?

תודה!!!

חביתוש

משתמש רשום
נראה לי שהכי טוב מובי קליפ

אם הבנתי אותך נכון- אז פשוט תיצרי את הלהבות בתור מובי קליפ בנפרד. תוכלי לסמן את הלהבה עם כלי ה-Free Transform ולהזיז את נקודת המרכז למקום שאת רוצה שבו ימוקם הציר שהלהבה תסתובב סביבו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה