בקשה

אולפני shir

משתמש רשום
בס"ד
אני זקוקה לפלאג איכותי של ריברב ודיליי
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בזה

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
עם איזו תוכנה ומחשב את עובדת? VST יתאים?

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
טוב הנה כמה נבחרים :

יש את ה - Lexicon נחשב לאחד הטובים בתחום הריוורב.
גוזל דיי הרבה CPU מהמחשב ולכן....רצוי מחשב דיי חזק.

בתחום הדיליי יש את המלך הבלתי מעורער - EchoBoy
הוא מגיע עם הרבה פריסטים מוכנים לשימוש מחולקים לקטגוריות כגון שירה ולמטרות אחרות.

אחרון חביב :ArtsAcoustic Reverb
הוא ריוורב מצוין שבתחלה קצת זילזלתי בו, שימש אותי בצורה מופלאה להפקה דיי רצינית ועמד בכבוד במבחן..
גם הוא מגיע עם ה-מ-ו-ן פריסטים מוכנים לכלים מגוונים במיוחד כגון, שירה, כלי נשיפה, תופים, ועוד ועוד...

בהצלחה.

אולפני shir

משתמש רשום
בס"ד
יש לך אפשרות להוריד לי?
את משתמשת בריברב שלהם?
או שאחר טוב יותר?
ובכלל: באיזה ריברב משתמשים הזמרים שיש להם סאונד חד ומעולה כמו: מידד טסה, יונתן שינפלד וכד....?

במי

משתמש רשום
איך אני בדיוק "מורידה לך"?

אני אישית בהחלט משתמשת ברברב שלהם הוא נשמע טוב מאוד!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
חבר'ה הדיון שלכם לא חוקי...אז אנא...

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא חוקי לדבר על הורדות של פלאגינים שעולים אלפי דולרים, זה גניבה על פי החוק, ואנחנו תחת אותו חוק.
בפורום פרוג - זה אסור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה