כללי בקשה - חומר למורים

saryoram

משתמש רשום
ב"ה

למי שלא שמע, סוכם כאן שיפתח פורום מורים לגרפיקה.
הפורום טרם הוקם, אך אני צריך להכין מבחן מסכם ליום חמישי הבא, לכן אני מקדים ומבקש.

בקשתי היא אם יש משהו שמוכן להוציא מהארכיון שלו, איזה מסמך "דרישות לקוח", (כגון: לצורך פרסום ספר חדש שיצא הינך נדרש להכין פרוספקט בגודל... מודעות פרסום בגדלים...באנרים בגדלים... וכדומה.)

משהו שלא ידרוש ממכם טרחה. משהו שאפשר להסתיר בו פרטים מזהים אם צריך.
משהו כזה שיכול להראות לתלמידים לקראת מה הם הולכים.

בתודה רבה רבה מראש.

(בעניין הארכיון, למי שלא מכיר, אפשר להתקין את מנוע החיפוש של גוגל על המחשב לחיפוש במהירות הבזק בתוך קבצי המחשב. את התוכנה מתקינים מכאן http://desktop.google.com , בזמן שהמחשב דלוק ואתם לא עובדים עליו התוכנה מאנדקסת את כל הקבצים שבמחשב. לאחר מכאן לחיצה כפולה על Ctrl תפתח חלון חיפוש שתוך כדי הקלדה ימצא לכם את כל הקבצים שחיפשתם. יש גם תוכנות מתחרות קופרניק וכדו')

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באמת רציתי לברר מה קורה עם הפורום הזה?
אל תדאג, ונתנו, אני לא דורשת ואני יודעת שהכל מתנת חינם.
אני פשוט שואלת ענינית: יש למה לחכות?? או להתיאש מזה?
הספק הוא הכי גרוע.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אדרבא. תעשו מחאה, אולי זה יקרה כבר :rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה