בקשה בקשה דחופה מטפלת רגשית לילד בן 9

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
ילד בן 9 שהתחיל לפתח חרדות סביב מחלות ומוות בשבועות האחרונים וזה הולך ומחמיר, אשמח לקבל המלצות על מטפלת רגשית העובדת בהסדר עם מכבי

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי מישהי אלופה שמוציאה המון אנשים מחרדות ופחדים.בדוק ומנוסה!
קוראים לה ענת:0525735501
שיהיה בהצלחה!!

מירי עוס

משתמש מקצוען
פנו לבית חם או למרכז לילד ולמשפחה (חיים ולדר)
למיטב ידעתי, פנייה לבית חם/חיבה מצריכה הפנייה מרופא ילדים.
המרכז לילד ולמשפחה- ללא תיק באגף הרווחה, אפשר לקבל טיפול, אך מוגבל ל12 מפגשים, בדר"כ.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא נראה לי שצריך הפניה,
אך זמני ההמתנה ארוכים מאוד בבית חם ובחיב"ה.
שם הטיפולים ללא תשלום.

מירי עוס

משתמש מקצוען
בית חם הרוב מתרומות

בית חם זו אכן עמותה, אבל חלק מהשירותים בה עולים כסף/ממומנים ע"י הקופ"ח.
באתר של בית חם כתוב שהם עובדים עם כל קופות החולים.
ציטוט מאתר משרד הבריאות בנוגע לרפורמה והזכאות לטיפול נפשי:

זכאות לטיפול נפשי, פנייה לטיפול והמשך טיפול

• מי זכאי לקבל טיפול נפשי?
    כל תושב שזקוק לכך לפי שיקול דעת מקצועי, בכל גיל – זכאי לקבל שירותי בריאות נפש. אין שינוי בזכאות לטיפול. מי שהיה זכאי לטיפול לפני 01/07/2015 יהיה זכאי גם לאחר מועד זה.
  • למי אני פונה כדי לקבל טיפול?
    על מנת לקבל טיפול נפשי ניתן לפנות לרופא המשפחה או למוקד קופת החולים (אליה שייכים). פרטים נוספים באתרי האינטרנט של קופות החולים.
  • היכן יינתן הטיפול?
  • בהתאם להפניית קופת החולים אליה שייכים, הטיפול יינתן במרפאות בריאות הנפש של קופות החולים, במרפאות משרד הבריאות או במרפאות נוספות איתן התקשרה הקופה.
    בנוסף, קופות החולים יוכלו להציע שירות על ידי מטפלים עצמאיים, שלא במרפאה לבריאות הנפש. לקבלת פרטים בדבר קבלת הטיפול והסדרי התשלום, יש לפנות לקופות החולים.

• כמה עולה הטיפול?
    טיפול תרפויטי הניתן במערכת מרפאות בריאות הנפש - ללא עלות.

עבור ביקור אצל רופא פסיכיאטר, במסגרת מרפאה לבריאות הנפש או במסגרת בית חולים פסיכיאטרי תיגבה השתתפות עצמית של בין 25-28 ₪ לרבעון "צף" (תלוי בקופת החולים) - בדומה לביקור אצל רופא שניוני.
    עבור ביקור אצל פסיכיאטר במרפאת חוץ פסיכיאטרית של בי"ח כללי תיגבה השתתפות עצמית של 33 ₪ לרבעון "צף".

הקופה רשאית להציע טיפולים על ידי מטפלים עצמאיים. במקרה זה ההשתתפות העצמית תהיה כדלהלן (נכון ל-18.10.17):
    - טיפול ראשון - 57 ₪
    - מעבר לטיפול הראשון – 136 ₪
    - טיפול קבוצתי – 62 ₪
    התשלום המרבי יעודכן בחוזר עדכון תשלומים בעד שירותי בריאות ותרופות.
    יודגש כי הטיפול על ידי המטפל העצמאי מיועד רק למי שמעוניין בכך ורוצה בכך ואינו מעוניין בשירות במרפאה לבריאות נפש.
    ההשתתפות העצמית תיגבה רק עבור טיפול נפשי אצל רופא פסיכיאטר.

על קופת החולים לפרסם את ספקי השירות העומדים לרשות מבוטחיה (בתי"ח, מרפאות בריאות הנפש, מטפלים במרפאות הקופה ומטפלים עצמאיים) ודרכי הפניה של המבוטחים אל ספקים אלו. הפרסום ייעשה בסניפי הקופה ובאתר האינטרנט של הקופה.

ללושקה

משתמש מקצוען
תגידו אתם רציניים, לנפש של הילד שלכם תיקחו מישהו מומלץ באמת!
לא סתם מישהו מפרוג!! ובטח ובטח לא עמותה... קודם תראי משיהו שאתם מכירים אישית שממליץ ללכת לשם.
טיפול יכול גם להרוס, צריך לדעת למי ללכת.

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי מישהי .... אני לא יודעת אם היא עובדת עם מכבי....
רוצה פלאפון??

מירי עוס

משתמש מקצוען
תגידו אתם רציניים, לנפש של הילד שלכם תיקחו מישהו מומלץ באמת!
לא סתם מישהו מפרוג!! ובטח ובטח לא עמותה... קודם תראי משיהו שאתם מכירים אישית שממליץ ללכת לשם.
טיפול יכול גם להרוס, צריך לדעת למי ללכת.
מתחברת לדברים שלך בדבר קריטיות זהות המטפל.
אבל נקודה קטנה, בעמותה עשויים לעבוד אנשי מקצוע מעולים, שכמו שכבר דובר פה בכמה וכמה אשכולות, עובדים בסוג כזה של עבודה, עבור עבודת צוות, התמקצעות, ועוד...
לא הייתי פוסלת על הסף טיפול בעמותה, אלא מציינת שיש לברר מי המטפל אותו תקבל, ואולי לבקש משהי ספציפית.
ולא, אני לא עובדת בבית חם או בעמותה אחרת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה