"בקרה-ייעוץ משכנתאות"- מכירים כזאת חברה?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לוקחים משכנתא חדשה? רוצים לשלם פחות על המשכנתא? צוות של יועצות משכנתאות תותחיות יעשו לכם את העבודה!
לאחר מאמצים רבים הגענו להסדר עם חברת "בקרה-ייעוץ משכנתאות" על מחיר קבוצתי בלעדי לרשימת התפוצה.
הנחה של 1,000 ש"ח לחברות הקבוצה, שיציינו שהגיעו דרך רשימת התפוצה של ציפי רוט
ליבי והצוות - הן צוות יועצות משכנתאות חרדיות, המביאות את הניסיון רב השנים שלהן, בהוצאת משכנתאות בריביות הכי מינימליות שקיימות בשוק!! עם מאות לקוחות מרוצים! והמלצות בשפע! התמחות מיוחדת בלקוחות בעייתיים.
כך תרוויחו פעמיים! גם תקבלו את המשכנתא המותאמת והמשתלמת ביותר! וגם תקבלו מחיר קבוצתי נמוך של ייעוץ משכנתאות!
מכירים חברה כזאת?, מהם הם? היכן יושבים? אמינים? אשמח לכל מידע
תודה רבה

בחור חריף

משתמש פעיל
מאד ממליץ לך על "משכנתא בראש שקט", יועץ משכנתא מבני ברק מאד אמין, מאד סובלני, והמחיר שלו מאד סביר. בקיצור יש לו את כל המעלות, אני נהנתי עד הגג, (וקצת קשה לשמוע ממני כזה משפט), תנסו ותראו.
מס' הטל' שלו 0527687132

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
סתם שתדעו שאם יש לכם חשבון תקין ותלושים טובים תוכלו להשיג את אותם ריביות שיועץ משיג[/
צריך הרבה סבלנות וזמן להסתובב בין הבנקים ולהוציא את המקסימום בריביות.
חשבון תקין תלושים ממש טובים. ואם חלק מההכנסות זה כוילל אז לא תמיד יקבלו את זה חלק..
יועצים בהרבה מקרים שווים כל שקל..
בקיצור להתיעץ לפני שניגשים לבד

בחור חריף

משתמש פעיל
גם מי שמבין טוב בריבית ועשה תמחור בין כל הבנקים, עדיין יועץ משכנתאות מומחה יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים בבניית תמהיל משתלם ומיטבי.

בחור חריף

משתמש פעיל
ועל כן מהכרת הטוב אישית לאחר שהיועץ שלי חסך לי 174,000 ש"ח , אני מפרסם פה את פרטיו: יוסי פרנקל 0527687132

א12345

משתמש פעיל
גם מי שמבין טוב בריבית ועשה תמחור בין כל הבנקים, עדיין יועץ משכנתאות מומחה יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים בבניית תמהיל משתלם ומיטבי.

בעידן של היום לא קשה לברר מה הם המסלולים שיש בהם פחות סיכון
להיכנס למשכנתאמן ולבנות תמהיל,
פשוט וקל מניסיון
דיברתי אחכ עם כמה יועצים ולא הוסיפו לי כלום, חוץ מלהגיד לי שהם טובים בדברים מורכבים - שזה באמת נכון

בחור חריף

משתמש פעיל
עדיין במושגי מרווח ורווח לא נבין עד שלא נהיה מונחים בזה, כמו סוכן ביטוח שעקרונית אפשר להקים פוליסות לבד, אבל אינו דומה למומחה המבין בכל פרט ויואנס, ויודע איך לחלק את המסלולים השנים, הריבית,והמרווח

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא אוביקטיבי. כי אני יועץ. אבל הקשרים שאנחנו היועצים מצליחים לתפוס עם בנקאים? מביא את היועצים לקבל מרווחים ממש טובים . לפעמים הזויים .. בנקאי שאני מביא לו 4-5 תיקים בחודש יתן לי מרווחים הרבה יותר טובים על מנת לצמרת אותי להמשיך לתת לו. וזה יהיה לא מעט פעמים על חשבון מרווחים מאנשים אחרים. טוב לא ממש על חשבונם אלא שאת האפשרות שלו לקרוע בריביות הוא יתן לי ולא לך כאדם פרטי שמחר אין לו איתך כלום

חינוך ברמה

משתמש רשום
האם מישהו מכיר את החברה "בקרה" מקרוב הם יושבים ברמת גן גבול בני ברק,
האם הם אמינים, הם אומרים שהם יכולים לחסוך 200,000 ש"ח ולתת תנאים טובים יותר.
כששאלנו מה המחיר הם לא אמרו, ורק מובילים לפגישה.
תודה

korot

משתמש מקצוען
תודה
תלכו רק למי ששמעתם עליהם המלצה אישית חמה ממכרים קרובים!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה
מהיכרות עם 5 מקרים רק בחודש האחרון שיצרו איתי קשר על הצעה כזו בדיוק שקיבלו מחברה כזאת.
זה מרמה לכל דבר. ינסו להכריח אותכם לחתום .. ואז אם לא תשלמו להם תתכוננו לתביעה משפטית. הם משקרים במצח נחושה. אין חיה כזאת מה שהם מציעים. וכו'.
חבר מהכוילל שלי הלך אליהם לפגישה עם הכוונה ברורה שלי. אין סיכוי לחתום אפילו לא על טישו . ואז הנחתי אותו לחתום רק על דבר מסוים. והם פשוט נעלמו לו.

korot

משתמש מקצוען
מהיכרות עם 5 מקרים רק בחודש האחרון שיצרו איתי קשר על הצעה כזו בדיוק שקיבלו מחברה כזאת.
זה מרמה לכל דבר. ינסו להכריח אותכם לחתום .. ואז אם לא תשלמו להם תתכוננו לתביעה משפטית. הם משקרים במצח נחושה. אין חיה כזאת מה שהם מציעים. וכו'.
חבר מהכוילל שלי הלך אליהם לפגישה עם הכוונה ברורה שלי. אין סיכוי לחתום אפילו לא על טישו . ואז הנחתי אותו לחתום רק על דבר מסוים. והם פשוט נעלמו לו.
אגב, בחודש האחרון היה פרסום בכמה מרשימות התפוצה המוכרות במייל, וגם לכאורה מדובר ביועץ שמבטיח פנטזיות לא ריאליות.

שולינקו

משתמש פעיל
לנו הם דווקא הציעו הצעה משתלמת ולא פגעו לנו במסלולים השווים
תוכל לכוון אותנו ממה להזהר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה