דרוש מידע בעלי ניסיון בעקירת שיני בינה? היכנסו לכאן >>>

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בלת"ק
אני עקרתי 2 שיני בינה בכללית סמייל עלה לי 20 ש"ח לכל עקירה כי יש לי פלטינום
אצל כירורג מומחה ועדין ביותר, יכולה לברר לך את שמו אם את בכללית, אחרי 10 דקות הייתי בחוץ..
מה שכאב זה הזריקות הרדמה אבל זה אין כ"כ מה לעשות חייב להרדים טוב טוב את המקום ..
את העקירה עצמה לא הרגשתי כלום רק לחץ נסבל ממש וזהו.
יומיים עם אופטלגין הייתי לוקחת לפני שפג ההשפעה של הקודם ועבר ב"ה בקלות
ופחדתי מאוד מאוד מאוד לפני כן ..

5184

משתמש פעיל
אם השן בינה שצריכים לעקור אותה יושבת על העצב - עצב הפנים פירושו: מה שאחראי לכל התחושה בפנים... צריך ליזהר שעוקרים אותה שהעצב לא יפגע... כי אז אפשר להישאר עם פרצוף ללא תחושה... וזה נראה לי לא כזה נעים לכן חשוב ללכת לרופא מומחה לפי הקירבה של השן לעצב
לי הסבירו שהעצב שיכול להיפגע זה עצב שאחראי לתחושה בלשון או בשפתיים
לא כל הפנים..
גם לא נראה לי שלא יהיה איזה פגיעה כלשהי בעצב אם השן ממש קרובה גם אצל מומחה הכי גדול
אבל איך שהבנתי זה לרוב חולף אם הפגיעה לא חמורה

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש רופא בירושלים נועם ברוק
עוקר שיניים בטכנולוגיה מיוחדת של לייזר מינימום כאב מקסימום מקצועיות
כל שן לוקחת 2 דקות
גיסתי עשתה אצלו 2 שיניים והיתה מרוצה מאד
איפה המרפאה טלפון?כמה עולה העקירה?

חוחית

משתמש סופר מקצוען
יש הבדל מאד גדול:
האם הן שיניים כלואות?
האם הן יושבות על עצב?
עקירת שן כלואה יכולה לקחת גם שעה+
והכי חשוב- לא לדבר אח"כ ולאכות-בשתיה.
כמה שפחות תזוזה של האזור=פחות כאב

פנינה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קראתי את כל התגובות קודם אז ככה-
קודם כל זה שהמליצו לך לעקור את כל ה4 לא אומר שאת באמת חייבת.
מידיעה הם תמיד עושים את זה, אני קיבלתי המלצה לעקור 2 בשני צדדים ובאתי רק לאחת כי היא נשברה ואז הרופא אמר שכדאי לעקור בזוגות כלומר גם למעלה וגם למטה ביחד. התנגדתי. כל עוד שאין לי כאבים בשיניים האלה חבל לי..
עכשיו לגבי המחיר אני עשיתי במכבידנט ברבע שעה בלי כאבים ובלי כלום. אפילו אחרי מעשה שחששתי מאוד שיכאב בסוף לא לקחתי שום כדור!! ורק לדוגמא אתמול עשיתי 2 סתימות ואח"כ כאב לי יותר.... והמחיר ממש לא מגיע לסכום שאמרת, אולי כמה מאות לשן אחת לא יודעת בדיוק.

פ.נ

משתמש מקצוען
אני עקרתי אצל דוקטור נועם ברור
רופא אלוף מאוד!!!
רצת כאבי לשעתיים ראשון אבל אחר כך זה היה ניסבל...

אפס כי עז

משתמש רשום
לא קראתי את כל התגובות קודם אז ככה-
קודם כל זה שהמליצו לך לעקור את כל ה4 לא אומר שאת באמת חייבת.
מידיעה הם תמיד עושים את זה, אני קיבלתי המלצה לעקור 2 בשני צדדים ובאתי רק לאחת כי היא נשברה ואז הרופא אמר שכדאי לעקור בזוגות כלומר גם למעלה וגם למטה ביחד. התנגדתי. כל עוד שאין לי כאבים בשיניים האלה חבל לי..
סליחה אם אינני עומד בתקן (ואם אכן זה כך- אפשר למחוק).
אך אני מסכים עם כל מילה. כתבתי על כך אף תגובה חזקה יותר ממה שנעשה לי בעבר ואני מניח שהחוזק שלה לא התאים לאשכול והיא נמחקה.
בכל אופן, מאוד כדאי לבדוק כל רופא שיניים בפני עצמו ולא ללכת שולל ובעיניים עצומות ללא דרך חזור.
(זו עבודה שכמדומני הכי קל לעבוד בה על הלקוח כי אין ביקורת על רופאי שיניים כמו על פרופסורים וכדומה ומניסיון בעבודה שאני עצמי עובד בה בשעות הפנאי- לא שכחתי עדיין את הקורס שמגלה איך עובדים על הלקוח אלא שהמדריך שלי אמר לנו את זה כמובן בשפה יותר חלקה ומתקבלת על הדעת...)

נערך לאחרונה ב:

gila zohar

משתמש מקצוען
בלתק
אני עקרתתי לפני הרבה שנים 4 שינים בבת אחת (הן לא צמחו, עקרתי אותן לפני. כלואות)
כדי שלא יעקם לי את השיניים.
עשיתי במאוחדת אצל דר דאוד במרפאה בהטורים.
היה כואב אחכ אבל עבר...
הוא טוען שאם עוקרים בחלקים- לא ממשיכים.... עדיף הכל ביחד

יוגורט

משתמש מקצוען
רק אצלו.
לקח שניה, ללא כאב. בעלי גם עשה אצלו יום וחצי לפני ליל הסדר ואכל את הכזיתים רגיל...
גם מה שכאב לו זה היה נסבל ורגיל, אבל לגברים כל דבר קטן כואב והזדמנות לנוח בטח בזמןלחוץ כמו ערב פסח

יונת123

משתמש מקצוען
אני עקרתי אצל רופא שינים במאוחדת.. כן כן
והיה מצוין (כמה שעקירה יכולה להיות צוינת...)
כן חשוב להבין מהרופא האם העקירה מסובכת או לא, זה משמעותי מאוד
לא מבינה מה הסיפור פה מעקירה
אני עקרתי הכל במאוחדת. היה נסבל לגמרי
וכל הבינות שלי ישבו על עצבים והיה צריך כירורג מיוחד
יום וחצי והסיפור נגמר
גם לא עלה כ"כ הרבה. באזור ה500 שקל לשן

emma

משתמש מקצוען
לא מבינה מה הסיפור פה מעקירה
אני עקרתי הכל במאוחדת. היה נסבל לגמרי
וכל הבינות שלי ישבו על עצבים והיה צריך כירורג מיוחד
יום וחצי והסיפור נגמר
גם לא עלה כ"כ הרבה. באזור ה500 שקל לשן
יש מקרים יותר מסובכים

יונת123

משתמש מקצוען
יש מקרים יותר מסובכים
טוב עברו כמה שנים אבל אני זוכרת שהלחיצו אותי שהשיניים כלואות ועוד כל מיני דברים ובסוף לא היה נורא בכלל
בכל מקרה רפואי יכול להיות סיבוכים אבל בתחילת האשכול הפחידו נורא והמליצו ללכת למומחה ולהוציא 2000 שקל על שן... נשמע לי מוגזם אבל שכל אחד יעשה כהבנתו

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל בשום אופן לא לעקור כמה ביחד !! רק במקרה שהשיניים סמכות באותו צד (ככה עשיתי )
ואשתף מנסיון אישי שלי
לאחרונה עברתי 4 עקירות מתוכם 1 כירוגית כמובן שן בינה
שן בינה כלואה התהליך עצמו לא מורגש כאב רק מצמרר ולא ארחיב כי לא רוצה להכניס הרגשות שלא בטוח שתרגישו כמוני (אני תחושתית והכל יותר מורגש)
הסבל מגיע אח"כ חצי יום דימום מהפה , זה פשוט להיות בצום ...כמובן משככי כאבים מסביב השעון אני לוקחת אדוויל וזה מציל ממש לכמה שעות טובות ממליצה לקחת יום חופש ולנוח קצת להתפנק ...
אחרי יום אי אפשר לפתוח את הפה יותר מכדי סדק כי זה יושב על החך הפנימי וכל פתיחה מותחת שם
כפרת עוונות שיהיה ...
בעקירה רגילה זה גם לא כ"כ פשוט אבל לא דומה בכלל לכירוגית הכאב חולף מהר יותר אין בעיה בלפתוח פה דימום פחות , יש תפרים ברב המקרים
שנזכה לגאולה השלמה ונאמר לצרותינו די
(יש לי עוד שן בינה לעקור ):rolleyes:

נערך לאחרונה ב:

אברך.

משתמש מקצוען
בלת"ק
גם לי ייעץ הרופא לעקור את כל השיני בינה ואמרתי לו אוקיי אז תעקור עכשיו את כל הארבע והוא ניהיה ממש בהלם...
תכל'ס הוא עקר "רק" שתים מצד אחד של הפה,
לגבי תופעות הלוואי והכאבים אז ככה היה ממש סיוט ונמשך כמה ימים טובים ביומיים הראשונים ממש צמתי וכמעט ולא אכלתי כלום והיה ממש נורא והכל משמיים שלא עקרתי את כל הארבע בפעם אחת.
לגבי הכאבים היה נסבל וכמעט ולא היו כאבים כי הוא הרדים את המקום...

נערך לאחרונה ב:

פונביז'ער

משתמש צעיר
איפה המרפאה טלפון?כמה עולה העקירה?
המרפאה, בקטמון יורדי הסירה 10. טלפון 0777004052 שלו 0524206525 אם מדובר בתור דחוף .
יש ממליצים לקחת לפני הטיפול, או מיד אחריו לפני התפוגגות ההרדמה, משכך כאבים חזק ולחסוך את הכאב הראשוני שהוא הכי עוצמתי, ממליץ על נרוסין לא מתאים בתקופות מיוחדות
בנוגע למחיר, לאברכים פעם היה עושה הנחה משמעותית, לא מעודכן מה היום.

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אמיתי אמיתי
אף אחד לא מאמין לי-אבל זאת היתה המציאות
מה כן כל הנסיעה לחצתי על המקום עם הצמר גפן לספיגת הדם-אולי זה מה שעזר
שן בינה כלואה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה