בעיית תקשורת סורק עם המחשב

תלת

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש לי מכונת צילום מקצועית ריקו 5500, עם סורק, שמחוברת למחשב עם כרטיס רשת.
בתקופה האחרונה יש לי בעיה של תקשורת המחשב עם הסורק.
המחשב שולח הדפסה בלי בעיות, אבל לא מקבל סריקות, ועלי להפעיל מחדש את המחשב מדי יום ואז זה מסתדר.
אודה למי שיידע להצביע על שורש הבעיה האפשרית, והפתרון
[מחשב וינדוס 7 64 ביט]

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
אצלי היה בעיה דומה במדפסת HP

צריך לבדוק אם כתובת ה IP של המחשב לא משתנה

תלת

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י g2035;1916120:
אצלי היה בעיה דומה במדפסת HP

צריך לבדוק אם כתובת ה IP של המחשב לא משתנה

המכונה מחוברת לכרטיס רשת נפרד ישירות למחשב.
הכרטיס הוא עם כתובת סטטית ולא דינמית.

תלת

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חנה פכמן;1917868:
אתה משתמש בכבל מוצלב?
כבל רשת רגיל [אני חושב. כמה שידוע לי המוצלב והרגיל נראים כמעט אותו דבר], בכל אופן שנים זה עבד בלי בעיות.
רק לאחרונה כנראה במחשב החדש, זה מצריך אותי להפעיל מחדש את המחשב מדי יום.

אודה מאוד למומחי הרשתות על פתרונכם

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי קרה בחודשיים האחרונים ש -3 מכונות חדלו מלעבוד..
עד שהתברר לי שזה בגלל העידכונים של ווינדוס!! (ביטלתי אותם)

נסו לעשות שחזור ולבטל את אפשות של העידכונים.

תלת

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pinati;1921522:
גם לי קרה בחודשיים האחרונים ש -3 מכונות חדלו מלעבוד..
עד שהתברר לי שזה בגלל העידכונים של ווינדוס!! (ביטלתי אותם)

נסו לעשות שחזור ולבטל את אפשות של העידכונים.

אני לא מאפשר אף פעם עדכוני ווינדוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה