אינדיזיין בעיות באינדיזיין

אנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דחוף ממש!!!
יש לי 2 בעיות.
1. יש לי בסגנון פיסקה מסוים כמה פסקאות שלא מקבלות את העיצוב של הסגנון בעוד רוב הפסקאות של אותו סגנון כן מקבלים. [ניתן לראות זאת בצ"מ המצורף לגבי ה'מחבר' שבפיסקה בעמוד הימני הוא במצב אחד ובעמוד השמאלי הוא במצב אחר.]
2. אני שמתי אובייקט לבן בדף האב שיכסה באותו מקום גלישות של אובייקטים שצצים בטקסט רץ, מה שקורה שהאובייקט נמצא מתחת ולא נותן את האפקט. [ניסיתי להעלות אותו עם האלת וסוגריים מרובעות ובתצוגה באמת נראה שהוא הכי למעלה אבל בכל זאת לא מועיל]
[גם את זה ניתן לראות בצ"מ הפס האפור שנמצא בצד הימני מתחת לעמ' קיב אמור להיעלם מתחת לאובייקט שניתן לראות אותו בקו המעומעם.]
מצרף גם את הקובץ כולו פתוח באינדי.
תודה מראש.
1697923360774.png

קבצים מצורפים

• מקוואות סופי 10.indd
    7.4 MB · צפיות: 20

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לא בדיוק הבנתי את הבעיה הראשונה, אבל כנראה שאתם צריכים לעשות סגנון חדש לפסקה השונה (ואם זה באותו סגנון אז להחיל אותו תחת הסגנון הראשון, ואם לא אז לגמרי חדש) ולעשות את הפסקאות השונות בסגנון החדש.

בעיה 2 כמדומני צריכים לעשות בדף האב הרצוי - שכבה חדשה
1697926003579.png

ולשים את הריבוע הלבן בשכבה 2.
ואז כל מה שצריך להיות מתחת בשכבה 1 כך זה יהיה מלמעלה.

לא הצלחתי לפתוח את הפתוח כי יש לי גרסה יותר ישנה

הצלחה.

אנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא בדיוק הבנתי את הבעיה הראשונה, אבל כנראה שאתם צריכים לעשות סגנון חדש לפסקה השונה (ואם זה באותו סגנון אז להחיל אותו תחת הסגנון הראשון, ואם לא אז לגמרי חדש) ולעשות את הפסקאות השונות בסגנון החדש.
אני רוצה שכל הפסקאות שכבר הגדרתי, והחלתי את הסגנון על אותם פסקאות יהיו אותו דבר, ובכל זאת על חלק מהפסקאות הסגנון לא חל. כמו למשל הסגנון פיסקה 'מחבר ורמא' שעל חלק מהפסקאות העיצוב שונה [כפי שניתן לראות בקובץ הפתוח]
בעיה 2 כמדומני צריכים לעשות בדף האב הרצוי - שכבה חדשה
תודה. בהחלט עזר.

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בוא ננסה להבין אחד אחרי השני.
1. יש לי בסגנון פיסקה מסוים כמה פסקאות שלא מקבלות את העיצוב של הסגנון בעוד רוב הפסקאות של אותו סגנון כן מקבלים. [ניתן לראות זאת בצ"מ המצורף לגבי ה'מחבר' שבפיסקה בעמוד הימני הוא במצב אחד ובעמוד השמאלי הוא במצב אחר.]
יש לך הרבה מה ללמוד, יש יותר מידי סטיילים של פרגרף וקרקטר.
הגיוני מאוד שהמילים הבעייתיות מוגדרים עם קרקטר סטייל ולכן זה נראה שונה.
המילה מחבר בסעיף עא לא מוגדרת כמילה ראשונה, מה שמורה על סדר העבודה.
לא השתמשת בנסטד סטייל בכדי לעשות את העבודה הזאת אוטומטית.
רק תסביר לנו איפה אתה מוצא הבדלים בין שני המילים "מחבר"?
1698000583552.png

2. אני שמתי אובייקט לבן בדף האב שיכסה באותו מקום גלישות של אובייקטים שצצים בטקסט רץ, מה שקורה שהאובייקט נמצא מתחת ולא נותן את האפקט. [ניסיתי להעלות אותו עם האלת וסוגריים מרובעות ובתצוגה באמת נראה שהוא הכי למעלה אבל בכל זאת לא מועיל]
[גם את זה ניתן לראות בצ"מ הפס האפור שנמצא בצד הימני מתחת לעמ' קיב אמור להיעלם מתחת לאובייקט שניתן לראות אותו בקו המעומעם.]
כל אובייקט שנמצא במאסטר נמצא תחת כל האובייקטים האחרים שבשכבה, לא משנה כמה אלט וסוגריים מרובעות תעשה.
הפתרון בשימוש בשכבות נוספות מקנה לך אפשרות להסתיר, וכמו שכתב @אפילו.

אנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לך הרבה מה ללמוד, יש יותר מידי סטיילים של פרגרף וקרקטר.
הגיוני מאוד שהמילים הבעייתיות מוגדרים עם קרקטר סטייל ולכן זה נראה שונה.
המילה מחבר בסעיף עא לא מוגדרת כמילה ראשונה, מה שמורה על סדר העבודה.
לא השתמשת בנסטד סטייל בכדי לעשות את העבודה הזאת אוטומטית.
רק תסביר לנו איפה אתה מוצא הבדלים בין שני המילים "מחבר"?
ההבדל הוא לא בין שני המילים 'מחבר' אלא בפיסקה שבאה מיד אח"כ שמוגדרת כסגנון פיסקה 'מחבר ורמא' בזה יש בדלים ברורים.
בסופו של דבר כנראה שזה תלוי בפיסקה של שורה אחת [שרק שם נגרם ההשתבשות] וככל הנראה זה נגרם מההגדרות שתלויות בהימצאות הטקסט [כלומר יש שם הגדרות שתלויות לפי המרחק מהטקטס וכיון שהטקסט מורחק משוליים ונמצא באמצע באופן של שורה אחת, האובייקטים שתלויים בטקסט זזו קצת]
אגב מה זה נסטד סטייל?
אם כבר.. מנצל את הבמה החשובה להתרשמותכם מהעימוד בכללי [המון המון הושקע בזה] מצרף את הקובץ סגור.

[אגב עוד שאלה.. איך בחיפוש גרפ מוצאים מתוך פיסקה מסוימת פיסקה שהיא לא יותר משורה אחת]

קבצים מצורפים

• סופי 15.pdf
    KB 803.6 · צפיות: 21

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אגב מה זה נסטד סטייל?
חפש בפרגרף סטייל "Nested Style" שחק עם זה, תמצא דברים יפים.
אם כבר.. מנצל את הבמה החשובה להתרשמותכם מהעימוד בכללי [המון המון הושקע בזה] מצרף את הקובץ סגור.
עבודה יפה ונקייה! אהבתי מאוד!!!
[אגב עוד שאלה.. איך בחיפוש גרפ מוצאים מתוך פיסקה מסוימת פיסקה שהיא לא יותר משורה אחת]
אין כזה דבר חיפוש של שורות בגרפ.
כן אפשר עם סקריפטים, אתה יכול לנסות לבקש מ-GPT שתבנה לך סקריפט, לא כ"כ ממליץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה