בעיה: שחור מודפס ב-PDF מארבעת הצבעים

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכיון שלא מצאתי מקום אחר ברחבי פרוג לשאול, אשאל כאן ברשותכם:

המדפסת שלי מדפיסה מהאקרובט טקסטים שחורים בהרכב כל הצבעים, ולא רק שחור נטו, כך שהטקסט יוצא מטושטש ולא איכותי.

מדובר בהדפסת לייזר צבעונית במכונת צילום/דפוס של מינולטה.

אקרובט גרסה 5 והסגירה מקורל 8.

יש לציין שגם בקורל, אם אינני מגדיר הדפסת טקסט בשחור בהגדרות ההדפסה, היא מדפיסה שחור מלא. (וכמובן כשיש לי טקסט צבעוני בתוך הטקסט אני צריך להפוך אותו לעקומות.......)

למישהו יש פתרון לבעיה?

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
למה שלא תגדיר להדפיס שחור לבן?
יש אפשרות להגדיר שזה יהיה כברירת מחדל.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הוא לא רוצה להדפיס שחור לבן. הוא רוצה להדפיס את כל העבודה שלו בצבעוני.
אבל הטקסטים שמוגדרים כשחור, שלא ידפיס אותם שחור זפת (שחור עשיר, 4 צבעים), רק שחור בלבד.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התגברתי על הבעיה.
בPDF בEDIT - PREFERENCES-GENERAL-ACCESIBILTY שיניתי בהגדרות שידפיס תמיד טקסט בשחור. זה לא הפך לי ב"ה את הטקסט הצבעוני לשחור, וזה הדפיס טקסט שחור רק בBLACK בלי CMY.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה