בעיה מחרידה

מעצבת על

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הסרטתי ראיונות ללקוח , סגרתי את הקובץ בסגירה הרגילה בפרמייר H.264 ,
הסרט הוקרן ,את המוזיקה שמעו ואת ההקלטות - לא! במחשב שלי שומעים מצוין
כמו כן השתמשתי בבום מעולה-NTG4PLUS
אז מה קרה????
תודה עצומה למגיבים!!!!

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי הקלטת על מונו, וערוץ אחד לא עבד אצלם?

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קרה לי פעם שטונים מסוימים לא נשמעו באולם, ולכן ההקלטות היו נשמעות נורא בעוד שלמוזיקה היה חיפוי מההרמוניה כולה. זו היתה בעיה של מגעים בלבד. לקראת סוף הארוע הקרינו שוב עם כבל חדש והכל עבד נפלא.

מה שנשמע מהבעיה: הקלטת במיקרופון שמקליט רק שמאל או ימין (בד"כ שמאל) ולא שכפלת את הערוץ גם לימין בסטריאו, לפט או רייט לא עבדו בפועל (מערכת רמקולים או בוקסות) וזו התוצאה.

מעצבת על

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לא שמעו בכלל את ההסרטות,, לא היתה בעיה במגעים אלא בחלק מחשבים שומעים ובחלק לא,
וזה הוקלט על 2 ערוצים!
מי יוכל לעזור?
ישר כח למגיבים!

cyp

משתמש מקצוען
הייתה לי פעם בעיה כזו וזה כן היה קשור לערוצים ובגלל שהקלט על ערוץ אחד והייתה בעיה במגיעים של דיוידי אז שמעו רק ערוץ אחד, מוזיקה ולא הקלטות,

מעצבת על

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שוב אני מדגישה זה הוקלט על 2 ערוצים, מישהי אמרה לי שאולי זה קורה בזיהוי של פרימייר לקבצים מסוימים???

מי יודע????

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצלך הסרט הסגור עובד במחשב עם סאונד?
אם כן הבעיה היא לא בפרימייר בשום אופן, הוא סוגר את הכל כמיקס אחד ולא יתכן שישמעו חלק כן וחלק לא.
הבעיה ברמקולים בהקרנה, חד משמעית.

מעצבת על

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אז איך שמעו את המוזיקה - המנגינות שהוספתי ואילו את מה שהוקלט בבום לא שמעו?- כמובן הכל באותו סרט סגור?

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מעצבת על;2314488:
אז איך שמעו את המוזיקה - המנגינות שהוספתי ואילו את מה שהוקלט בבום לא שמעו?- כמובן הכל באותו סרט סגור?

קודם תעני על השאלה, האם אצלך במחשב שומעים את את ההקלטה בסרט הסגור?
או שרק בפרימייר שמעת.
זה חיוני מאוד לפתירת הבעיה

מעצבת על

משתמש רשום
עיצוב גרפי
בסרט הסגור אצלי במחשב שומעים מצויין!!!
כבר מעלה חתיכה קטנה

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השאלה היא, אם מה שהעלית לכאן עכשיו עבר המרה, כלומר בטח חתכת חתיכה מהסרט וסגרת שוב באיזו תוכנה, כך שזה לא מעיד על הסרט המקורי.

מה שכנראה קרה במקורי זה, שלמרות שהקלטת על שני ערוצים שמת את הקריינות בשכבה שהיתה על ער מסויים, אולי פתחת סיקוונס עם כמה ערוצים בטעות? והמגעים היו בעיתיים בהקרנה.
אם את רוצה את יכולה שלוח לי את הסרט המקורי שהיה בהקרנה למייל שמופיע בחתימה שלי ואבדוק את הערוצים.

מעצבת על

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תודה על ההתייחסות!
אשלח לך חתיכה מהסרט המקורי במייל!
ישר כוח!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כמו שאמרו לך, הבעיה שגורמת להנ"ל נוצרת כשהערוץ הסופי מקודד בסטריאו, ועקב בעיה בהגברה הם משמיעים רק צד אחד שמשום מה לא נשלח אליו הסאונד המבוקש.
הפיתרון: אם מדובר בין כה וכה בהגברה שמשמיעה מונו (ה' ישמור) אז תייצאי גם מונו והכל יהיה בסדר.
אם זו הגברה סטריאופונית, פשוט לבדוק בחלק הבעייתי שהוא משמיע מונו ל2 הרמקולים אותו סיגנל.

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה