בעיה מוזרה מאוד

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לכל המומחים בפורום:
היו לי במערכת קריסות בלי סוף, והחלטתי להתקין את המע' (XP) מחדש. מחקתי את הקודמת, ובתקנתי מחדש ו...הבעיות לא נפתרו.
ניסיתי ובדקתי והפכתי בה עוד ועוד עד שמצאתי משהו מוזר: הקובץ Shell32.dll השתנה!

עכשיו, הגודל הוא אותו גודל, אבל תו אחד השתנה. העתקתי מהדיסק המקורי, בדקתי והיה תקין ולאחר כמה שניות - שוב. עשיתי סריקת דיסק, ואין שגיאות. העתקתי לדיסק פיזי אחר - והנה שוב - צרבתי בנירו ב-Copy Disk ושוב הקובץ השתנה. למי יש פיתרון? (לא דחוף, התקנתי בינתיים 2000).

bris

משתמש סופר מקצוען
כמדומה שזה נורמלי. הקובץ הזה הוא דינמי, ואפשר גם לערוך אותו ידנית, השינוי בגודל הוא חלק מהתחזוקה של וינדוס.
דרך אגב שם גם נמצאים כל האיקונים הישנים של WIN95 ו 98.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לא, הפעם זה לא נורמלי.
אני מדבר על סתם העתקה למחשב, ולא על קובץ שמותקן בתוך המערכת.

DVD COAN

משתמש מקצוען
תיצור איתי קשר באישי נוכל לעזור לך בתמיכה מרחוק להבין מה הבעיה

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הבעיה כבר נזכ' לעיל. יש לך רעיון חוצמזה?

DVD COAN

משתמש מקצוען
רעינות יהיה אם ידבר ברור
אפה הניח את הקובץ
ומה אכפת לו שהוא גודל מה הוא קשור לבעיות שיש לו במחשב
הוא מדבר על בעיות ונתפס לאיזה קובץ מסכן אני לא מבין לכן הצעתי להכנס לראות
יש לי כלל לא דומה ראיה לשמיעה

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
קח את זה ברור:
הקובץ (לדעתי) הוא חלק מהגרעין של מע' ההפעלה, הוא לא מכיל רק סמלים, והוא מתעדכן בהרבה מן העדכונים של MS.
לאחר ההתקנה עשיתי השוואה בין קבצי מקור ההתקנה בדיסק לבין הקובץ המותקן - והיה שינוי. העתקתי אותו לסתם תקיה ואחרי כמה שניות הוא שוב השתנה. כמו"כ בהעתקה לכונן אחר הוא גם השתנה.
לא יכול להיות שמערכת מעדכנת אותו, מכיון שבסתם תיקיה היא לא אמורה לעדכן. זה הכל.

DVD COAN

משתמש מקצוען
תתפלא לשמוע שזה לא כך לפעמים נגד היגיון
מערכת ההפעלה לפעמים מעדכנת מחוץ לתקיות שלה
למשל אם תכנס לחשבון המהלים שלך ותעתיק את המעודפים או תקית המסמכים שלי כך בכל מקום שתשים אותם הם יתעדכנו

שמונטי

משתמש רשום
דרך אגב כמה שידוע לי הקובץ הזה גם אחראי לשמור לך האקונים הנוספים ואני יסבר למשל אם אתה מתקין Acrobat אז הוא מצרף לכל הקבצים שמסתיימים ב PDF את האיקון של Acrobat (חוץ ממה שהוא משייך ב rgister) ולכן הקובץ גודל

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
חבר'ה מה קורה איתכם???
האייקון של אקרובט מגיע מהקובץ של אקרובט.

שמונטי

משתמש רשום
לא הבנתה נכון האיקון מגיע משם מאקרובט ולא ממקום אחר רק בתוך הקובץ הוא מתייג את השם שמופיע ברגיסטרי לאייקון שמביא אקרובט ואני יביא לך עוד דוגמה למשל קובץ WMV אתה יכול לפתוח בכמה תוכנות אבל האייקון שמופיע זה מה שמופיע לו ברגיסטרי והוא מחבר את זה לאיקון של התוכנה. וזה גם מתוייג ב DLL

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה