עזרה בעיה הזויה של אי עדכון תאריך הנפקת ת"ז

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ומה אפשר לעשות אם קוד המסירה כבר נאבד?
לי זה קרה.
קיבלתי שיחת טלפון עם בקשה לאימות, הקשתי - ולתומי חשבתי שסיימתי עם זה, ולכן זרקתי את קוד האימות.
אח"כ התברר לי שתעודת הזהות שלי לא מופעלת, פניתי לאימייל שכבר כתבו כאן - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ושם ענו מאוד מהר, היו אדיבים וטיפלו בבעיה.

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לי זה קרה.
קיבלתי שיחת טלפון עם בקשה לאימות, הקשתי - ולתומי חשבתי שסיימתי עם זה, ולכן זרקתי את קוד האימות.
אח"כ התברר לי שתעודת הזהות שלי לא מופעלת, פניתי לאימייל שכבר כתבו כאן - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ושם ענו מאוד מהר, היו אדיבים וטיפלו בבעיה.
אלפי תודות ל @אלפי תודות

האש שלי

משתמש רשום
אם אפשר לשלוח לי את כתובת האימייל שלהם כתבת על הבעיה והיא נפתרה אני יודה לך מאוד

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אם קרה למישהו אשמח לשמוע מנסיונכם, למה להתקשר למשרד הפנים יותר גרוע מלהתקשר לחברת תקשורת
ברוכה הבאה למדינת ישראל המפותחת שלנו!!!:p
קרה וקרה, הם פשוט לא מעודכנים ובגלל טעות שלהם נאלצתי להמתין כמו דביל שעות על הקו ב'רשות האוכלוסין וההגירה' (או משהו כזה...), שם ענו לי ואמרו שזה קורה להמון אנשים. היא סידרה את זה מהר, ככל שאני זוכר.

בהלחה ואל יאוש!!;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה