בעיה בנטסטיק חדש - לא מזהה את הקוד שעל התוית

• פותח הנושא dLive
  • פורסם בתאריך

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי ראוטר/נטסטיק של וואווי, 5576-320, הוא די חדש, ולאחר כמה פעמים שניסיתי להשתמש בו גיליתי שאין לי גישה להגדרות שלו, מכיוון שהסיסמא שמופיעה במדבקה איננה נכונה (כלומר היא מאפשרת כניסה לווייפיי, אך לא להגדרות).
מה אני אמור לעשות?

קינג קומפיוטר

משתמש רשום
יש לי ראוטר/נטסטיק של וואווי, 5576-320, הוא די חדש, ולאחר כמה פעמים שניסיתי להשתמש בו גיליתי שאין לי גישה להגדרות שלו, מכיוון שהסיסמא שמופיעה במדבקה איננה נכונה (כלומר היא מאפשרת כניסה לווייפיי, אך לא להגדרות).
מה אני אמור לעשות?
הסיסמא צריכה להיות admin admin כלומר שם משתמש admin וסיסמא admin אם לא עובד לך תנסה ככה Admin

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין שם משתמש, רק סיסמה:
1617553667442.png

בני2

משתמש מקצוען
אין שם משתמש, רק סיסמה:
תנסה שוב מה שכתוב עליו בדיוק ותשים לב לאותיות גדולות וקטנות, הקוד הוא לא admin.

הקוד שאיתו אתה מתחבר לווי פי הוא לא הקוד שאתה צריך תחפש עליו עוד קוד (אולי תחת webpwd)שאמור להכניס להגדרות.

נערך לאחרונה ב:

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אולי תצלם אותו היטב מכל הכיוונים ותעלה לכאן.

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ההודעה נמחקה

נערך לאחרונה ב:

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תנסה שוב מה שכתוב עליו בדיוק ותשים לב לאותיות גדולות וקטנות, הקוד הוא לא admin.

הקוד שאיתו אתה מתחבר לווי פי הוא לא הקוד שאתה צריך תחפש עליו עוד קוד (אולי תחת webpwd)שאמור להכניס להגדרות.

מיליון תודות.
מתחת לבטריה הייתה מדבקה נוספת, ושם הופיעה הסיסמה הרלוונטית.
נחש מה, דווקא כן admin... מעניין למה לא עבד קודם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה