בעיה במכונה קוניקה c550

• פותח הנושא km
  • פורסם בתאריך

km

משתמש רשום
שלום לכל חברי הפורום או לכל מחזיקי המכונות הצבעוניות יש לי מכונה מצוינת להדפסות בצבע ומשום מה יש לי בעיה מעצבנת ואני לא יודע אם זה קשור למכונה או לנייר נייר 80 גרם רגיל עובר במכונה יפה מאוד אבל נייר כרומו 115 נתקע באופן קבוע רציתי לדעת אם עו מישהוא נתקל בבעיות דומות בהדפסה על נייר כרומו
תודה מעומק לב

naftulish

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מניסיון שלי על מכונות יותר גדולות, זה הכל תלוי בהגדרה... השאלה היא מה מוגדר... וכן בכרומו מבריק אם זה המקרה יש יותר תקיעות מאשר בכרומו מט במכונות קוניקה... לפעמים עדיף להגדיר חום יותר נמוך, אז אז מסתכנים שההדפסה לא תצא מושלמת,

מקווה שעזרתי

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כאחד שיש לו 3 מכונות 2 זירוקס + 1 מינולטה

מס' אפשרויות לבעיה
1. הגדרת סוג הנייר בתוכנית ההדפסה
2. בעיה טכנית יש לפנות לשירות
3. סוג נייר לא מתאים למכונות של מינולטה מתאים רק נייר מלוטש כל נייר אחר שאינו מלוטש יוצר בעיות
4. חיתוך הנייר לפעמים הסכין בגליוטינה לא כ"כ חדה ולמעשה קצה הנייר אינו חד ב-100% וגם זה עושה בעיות

Pro

משתמש רשום
ה 550 היא מכונה מעולה
בהדפסה על כרומו 115 יש להגדיר גם במדפסת וגם במחשב את עובי הנייר Thick1 וכדאי לשלוח מהבייפאס.
כנ"ל ב130 גרם להגדיר +Thick 1
170 גרם להגדיר Thick 2
250 גרם להגדיר Thick 3
300 גרם להגדיר Thick 4
כיוון נייר קצר (הארוך נתקע די הרבה)

דבר נוסף הדופלקס עובד עד Thick 3

בהצלחה

אם בכל זאת יש תקיעות צריך להחליף את הגלגלים

פרשי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קרה לי פעם

צריך לחתוך את הנייר לאורך/ לרוחב
כל אחד צריך לנסות ולראות מה רץ אצלו טוב.

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה