עזרה בעיה בחיבור לאינטרנט דרך wifi

שוחט

משתמש רשום
בימים האחרונים עשיתי חיבור לבזק עם ראוטר של בזק, ומשום מה אני מצליח להתחבר עם wifi רק ממחשב אחד, ואילו מהמחשב השני אני יכול להתחבר רק דרך כבל ישיר לראוטר, כשאני מנסה להתחבר עם wifi אני מקבל הודעה במחשב שאני לא יכול להתחבר לרשת זו, מישהו יודע איך פותרים את הבעיה?

שוחט

משתמש רשום
בימים האחרונים עשיתי חיבור לבזק עם ראוטר של בזק, ומשום מה אני מצליח להתחבר עם wifi רק ממחשב אחד, ואילו מהמחשב השני אני יכול להתחבר רק דרך כבל ישיר לראוטר, כשאני מנסה להתחבר עם wifi אני מקבל הודעה במחשב שאני לא יכול להתחבר לרשת זו, מישהו יודע איך פותרים את הבעיה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה