בעיה באייפוד

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האייפוד עומד למות, כך נראה.

הכל החל כשביום בהיר הוא החל לדרוש שאעשה לו Restore.

ואמרתי, אין בעיה. נעשה לך, מה שתרצה. ובכן, אני פותח את הITunes ולוחץ Restore. עלא כיפאק.

והנה, האייטונס מתחיל לארוז לי ת'אייפוד ומחזיר לחנות. כן. הוא מביא לי חדש... ואז אומר לי: "תשאיר את האייפוד מחובר בזמן שאנחנו עושים ריסטור וריסט ומלא כיפים. ואחרי זה תראה איזה יופי יהיה." (הוא אמר את זה באנגלית, כן---).

ואז, כשהוא גומר עם האייפוד, ועשה ריסט וכל הבלגאנים, אני מנתק ומחבר מחדש למחשב. והנה ---

הופ! עוד פעם רוצה ריסטור!

---וכאן סיננתי סדרת קללות פורטוגזיות מקובלות במצבים כגון דא, וזעקתי מרה "רוצה אנ יאת אייפודי בחזרה!..." (בשלב זה פרצתי בבכי ייאוש מדעת).

ועתה, אמרו לי - מה יהא בסופי?

בתודה, לכל העונה בעת צרה

DDFF

משתמש פעיל
תנסה לפרמט אותו קודם דרך המחשב שלי (בתור דיסק קשיח), אחרי זה כשתחבר לאייטיונס הוא יבצע הורדה של גרסת תוכנה לאייפוד.

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה.

אבל המחשב נתקע כשאני מנסה לפתוח תפריט במקש ימני.

מה, מה כבר אעשה?

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשך הדיווחים מהשטח>>>

אתחלתי את האייפוד דרך מערכת הווינדוס, כעצתך. כעת הוא מזוהה כהארד דיסק, אך האייטונס לא מזהה אותו כאייפוד.

מה עושים?

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הסתדרתי.
תודה לכל מי שלא עזר.

תודה.

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אחרי מספר ניתוקים וחיבורים, הIthouns המכוער הבין שאני לא עומד להיכנע למזימותיו המרושעות, והחל להתקפל: סט-אפ יור אייפוד ועניינים כאלה.

ברוך השם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  48  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה