בעיה באופיס 16 שקורית לי רק לאחרונה

אברהם אסטנבולי

משתמש רשום
עימוד ספרים
כשאני מפעיל אחד מתוכנות האופיס, אחרי כמה דקות מתקבלת הודעה:

"אקסל נתקל בבעיה ועליו להיסגר"

למטה יש כמה אפשרויות 1. תקן כעת
2. ביטול
3. סגור

וגם כשאני בוחר "תקן כעת" התוכנה נסגרת אחרי כמה שניות.

האם מישהוא יכול להסביר לי מה קורה ?

אברהם אסטנבולי

משתמש רשום
עימוד ספרים
תודה על ההתייחסות

נכתב ע"י Rרחמים;2434717:
אם האופיס שלך לא חוקי זו יכולה להיות הסיבה, דובר על זה בפורום חומרה
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1955953

האופיס שלי חוקי לגמרי, רכשתי דרך "חותם עובדים" והוא "הופעל" (אקטיביזציה).

וכמו"כ זה קורה רק בתקופה האחרונה וקודם לא היה.

ועוד דבר מעניין : אני לוחץ על "תקן כעת" ואחרי כמה שניות התוכנה נסגרת, וכאשר אני מפעיל שוב זה כבר לא קורה. :(

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
ניסת הסרה והתקנה (ורצוי הסרה גם של גירסאות קודמות)?

אברהם אסטנבולי

משתמש רשום
עימוד ספרים
הבעיה ממשיכה...

נכתב ע"י davidnead;2436383:
ניסת הסרה והתקנה (ורצוי הסרה גם של גירסאות קודמות)?

לצערי אין לי אפשרות לנסות זאת כיון שהתקנתי דרך קישור ממשרד החינוך, והקישור היה תקף רק לשלושים יום. (ההתקנה התבצעה און-ליין, ואין לי את קובץ ההתקנה.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
1+1 - תפנה משרד החינוך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה