בס"ד אני בשלבי בניית סטודיו חדש

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חשבתי על תאורה באצמע של פס צבירה (פס מתכת שיש עליו הרבה מנורות מתכווננות) כך שכל 2 מנורות שלו מכוונות תמיד לפינת צילום מסויימת - וכך תמיד כל פינה כבר מסודרת עם התאורה שלה ומה שנשאר להזיז זה את המצלמה (וכנראה גם רפלקטורים ואולי עוד דברים, אבל הרי כבר אמרתי שאני לא מבינה בצילום...).

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומית;1135104:
עדן,
טירה,
הזרועות מוילנסקי.אצלי כבר 10 שנים ויותר.תאורה אחורית עם חצובה שנפלה כשנתקעתי בה,הפלאש זכרונו לברכה...מזל שהיה קטן.
הייתי אצל וילנסקי לפני חצי שנה כשקניתי סטודיו חדש לאירועים,ראיתי שם זרוע של "מנפרוטו" שמיועד לתאורה אחורית מתקפלת ומסתובבת לכל הכיוונים ומתאימה אפילו לסלון שלי כי לשבת אפשר לקפל אותה ממש יפה,רק המחיר של זה... העדפתי חצובה 004 שישמש אותי באירועים.
אם תרצי אצלם לך מחר את הזרועות שעל הקיר.
אשמח אם תעלי תמונה
- אבל איך משנים את עוצמת התאורה? כל פעם צריך לטפס על סולם?

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכתב ע"י טירה;1134940:
די..... אני מתחילה לפחד עם כל הקנאה כאן
מקווה שכל הבניה תעבור בשלום - ולא ישתלט עלי איזה עין הרע ורוחות קנאה למינן.....:)

חס וחלילה!!!!!!!!!! מפרגנת לך מכל הלב!!!!!!!!

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא לטפס.זה בגובה שלך יש לך שליטה על כיוונים וזויות.
תיכף קבלי תמונה.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומית;1135416:
תודה על המאמץ!
עכשיו הכל ברור יותר
הגובה יכול להשתנות?לעלות לרדת? (לפי התמונה נראה שיכול רק להסתובב ימין ושמאל)

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אז לי יש מסיבי יותר. יש לו את כל הכיוונים , את יכולה לכוון אותו לדוגמא ממש מלמעלה מה שאי אפשר באופן נוח עם חצובה יש לו המון זוויות ומשחקים. זה נותן אפשרויות מגוונות. מספיק אחד כזה בסטודיו. לי זה יותר מסורבל מחצובה רגילה.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר להרים את הפלאש עצמו כלפי מעלה.אם את רוצה להרים את כל כולו אז מתאים לך הזרוע שלא קניתי בסוף.
תשאלי את וילנסקי הוא יענה לך על כל שאלה תשובות מתאימות בישבילך.

תשתית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקי פרידמן;1135548:
אז לי יש מסיבי יותר. יש לו את כל הכיוונים , את יכולה לכוון אותו לדוגמא ממש מלמעלה מה שאי אפשר באופן נוח עם חצובה יש לו המון זוויות ומשחקים. זה נותן אפשרויות מגוונות. מספיק אחד כזה בסטודיו. לי זה יותר מסורבל מחצובה רגילה.

רבקי, תוכלי לצלם את הזרוע שלך?
אני גם מבררת על כזה דבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה